Náš tým skončil na pěkném 4.místě z celkových 16ti týmů.
Naši střelci: Urbánek Jiří 16.gólů, Ondrák Jiří 11 gólů, Chlup Jiří 9 gólů, Juda Ondřej a Kafka Zdeněk 4 góly, Chevalier Martin 3 góly, Trnka Daniel, Dufek Roman, Jágrik Adam 2 góly, Kudláček Petr, Štěpánek Petr, Rous Dominik, Nováček Jan 1 gól.
Byli jsme vyhodnoceni jako tým, který dostal nejméně branek. V celé halové lize padlo 42 gólů. Ještě přes zimu jsme jezdili na halové turnaje a dařilo se nám hodně dobře. Pro nás to znamenalo 2x první místo a 2x třetí místo.
Tímto bych chtěl poděkovat všem hráčům a hlavně rodičům.
Autor: Jiří Chlup, trenér U13
Publikoval: -kas-








