Za zimní období se hráči zúčastnili řady turnajů a ukázali, jak veliký pokrok ve fotbalových dovednostech udělali. Většinou jsme se umístili do 3. místa a to i na kvalitně obsazených turnajích ve Znojmě, v Jihlavě, Želetavě a Bystřici, všude jsme byli překvapením pro ostatní týmy. Závěrečný turnaj se uskutečnil tuto neděli u nás ve Velkém Meziříčí. I zde jsme ukázali velké fotbalové zlepšení a kvalitní hru. Ve finále, proti silnému týmu Zlína, jsme remizovali 3:3 a prohráli až v penaltovém rozstřelu. Nechali jsme za sebou i týmy Jihlavy nebo Brna. Dobré výsledky v přípravě jsou příslibem blížících se jarních mistrovských soutěží.
Autor: Karel Vidlák
Publikoval: -kas-








