Někde se zúčastňují pouze chlapci, jinde i děvčata, kteří neváhají vyjít na obchůzku už v šest ráno, pokračují v době oběda v pravé poledne, na Velký pátek jdou i ve tři. Tato hodina je připisována Kristovu úmrtí. Poslední pochůzka je večer. Ve Velkém Meziříčí se chodí řehtat na ochoz kostelní věže sv. Mikuláše na náměstí.
Letošní rok nebyl výjimkou, podívejte se na krátkém videozáznamu, jak se letošní řehtání vydařilo.
Video:
Autor: -kaš-
Publikoval: -kas-
Fotogalerie
















