Good water beer cup 2026 - Dobrá Voda
Dnes je 9. června 2026, svátek má Stanislava, zítra Gita.

Kúsky - Kdo je kdo se dozvíte na silnici

Kúsky.
Kúsky.
foto: -kaš-
Kundratice malá ves.
KD Kúsky.
Trojka v krvi.
TIR.

Opravdu povedený kousek v místní části Kúsky u Velkého Meziříčí musí zaujmout každého, kdo obcí prochází nebo projíždí na kole.


Žertovné nápisy, vzkazy nebo jen prosté konstatování, to vše opravdu stojí za vidění. Aby toho nebylo málo několik nápisů je k vidění i na Rudě.


Autor: -kaš-

Publikoval: -kas-

Fotogalerie

p1400357.jpg  p1400358.jpg  p1400359.jpg  p1400360.jpg  p1400362.jpg  p1400363.jpg  p1400364.jpg  p1400365.jpg  p1400366.jpg  p1400375.jpg  p1400376.jpg  p1400376.jpg  

Čtěte také

20. 5. 2026 - Pády vojenských letadel 33. díl - Náměšť nad Oslavou 1975

Pády vojenských letadel 33. díl - Náměšť nad Oslavou 1975
Dnes zavítáme do pozoruhodně zajímavé oblasti. Proto počátek našeho povídání vezmeme trochu více zeširoka.

22. 1. 2026 - Pády vojenských letadel 28. díl - Brno - Černovice 1956

Pády vojenských letadel 28. díl - Brno - Černovice 1956
Nevím, nakolik je kdo pověrčivý... Třináctka ale vůbec není špatné číslo. Když se kdysi konala soutěž plachetnic v přeplutí Atlantiku, zvítězili v ní prý jacísi Francouzi na lodi s provokativním jménem Vendredi...

17. 4. 2026 - Pády vojenských letadel 32. díl - Silůvky (okres Brno-venkov) 1965

Pády vojenských letadel 32. díl - Silůvky (okres Brno-venkov) 1965
Dne 15.března roku 1965 vzlétla v čase 14:35 z letiště VÚ 4010 Náměšť nad Oslavou (Sedlec) dvojice MiGů-15 SB. Šlo o stroje modifikované z tryskáčů stíhacích do lepší varianty stíhací-bombardovací, no a...

2. 11. 2025 - Pády vojenských letadel 24. díl - Mokrá (okres Brno-venkov) 1945

Pády vojenských letadel 24. díl - Mokrá (okres Brno-venkov) 1945
26.března posledního válečného roku probudila usínající obyvatele obce Mokrá obrovská šupa. Lidé, kteří tehdy po 21.hodině v reakci na ni vyběhli ze svých stavení, spatřili, jak v kopci, do něhož zčásti zasahoval...


Komentáře ke článku

Počet komentářů 2.

[1] Vložil: pamětník, 31.5.2012, 20:36:03
Nevím,čemu se divíte.Za našeho mládí se psalo v každé vesnici.Na Velikonoce,i na čarodějnice.Bylo veselo.Někteří hlídali,aby neměli napsáno,protože se to opakovalo každý rok,rozdělili jsme se na dvě skupiny.Zatím co jednu tito hnali,druhá to napsala.Bylo veselo.Dneska už je to jen vzpomínka.
[2] Vložil: Dr.Obek, 4.6.2012, 15:51:29
Bohdalec, bobrová, radešín, zvole a desítky dalších obcí kde je to před každým barákem ještě ted
Diskuse uzavřena.

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE:
webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO optimalizace - NFC destičky na recenze.
Daturo – Fakturace pro OSVČ a malé firmy
Fyziodata - Digitální kartotéka pacientů pro fyzioterapeuty Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

POEX: Chuť kterou znáte
TOPlist