Dnes je 23. září 2021, svátek má Berta, zítra Jaromír.
  • Dóza středisko volného času dnes slavnostně na Komenského ulici otevřela nové prostory. Zároveň se konal den otevřených dveří.
  • Strážníci dohlížejí na bezpečnou cestu školáků k provizorní autobusové zastávce.
  • Probíhá bětonování dálší části mostu na Třebíčské.
  • Na obchvatu u Oslavice se stala další z nekonečné řady dopravních nehod. Podrobnosti včetně videa připravujeme...
  • Kašna na náměstí byla po sezóně vypuštěna a zastřešena.

Reklamní agentura art21 se převlékla do růžova? Líbí se vám nový styl?

ZPRÁVY - KOMERČNÍ ČLÁNKY - 29. 10. 2012 - komentářů 0

Změna loga.
Změna loga.

Často svým klientům doporučujeme, aby se nebáli změny. Chceme jít příkladem a nebýt pověstnou „kovářovou kobylou“ a proto, i z mnoha dalších důvodů jsme se rozhodli k šestému výročí existence firmy udělat kompletní rebranding naší značky. Nejedná se tedy jen o redesign loga, prezentačních a propagačních materiálů, ale o celou novou obchodní koncepci.


WWW stránky: www.art21.cz

 

Ujasnili jsme si, kdo jsme a kým chceme být. Jsme fullservisová reklamní agentura, ale již nestavíme na tom, že jsme výrobce a dodavatel reklamy. Přeorientovali jsme se na komplexní péči o zákazníka, respektive jeho značku. Působíme jako externí marketingové oddělení, které zajišťuje a zodpovídá za obchodní výsledky. V našem portfoliu produktů a služeb tak přibylo ke grafickým pracím, tisku a výrobě reklamy také marketingové poradenství, plánování a činnosti související s realizací obchodních plánů. Klientům tedy pomáháme hlavně označit provozovnu a sídlo firmy, polepit auta reklamou, vytisknout prezentační a propagační materiály a to vše v jednotném grafickém stylu.

 

Nezůstáváme u slov, složitých obratů a odborných frází. Jazyk a terminologii marketingu převádíme do konkrétních cílů, procesů a postupů. Většina marketingu ve skutečnosti představuje systematické utřídění podnikatelského selského rozumu. Řídíme se heslem zakladatele Southwest Airlines Herba Kellehera: „Máme strategický plán, jmenuje se dělat věci.“ Je samozřejmě důležité tyto věci dělat chytře, rozumně a správně. To vše s myšlenkou, že veškerá naše práce musí směřovat k tomu, aby klienta zviditelnila a přivedla k němu nové zákazníky. Reklama potom musí představovat investici do obchodních aktivit, ne nutný výdaj.

 

Know-how získané za téměř 6 let své existence investujeme do reklamních kampaní a marketingových nástrojů, které přináší výsledky našim klientům. „Ekonomickou krizi“ jsme využili k upevnění pozice na trhu a posílení stability. Dlouhodobě si udržujeme tým lidí, takže jsme schopni pružně reagovat a mít otevřené dveře pro nové i stávající klienty v pevné pracovní době (od 8 do 17 hodin ve všední dny). V péči máme více než 100 stálých zákazníků z řad drobných podnikatelů, malých i středních firem. Jako poradci a konzultanti také podporujeme start-up projekty schopných podnikatelů.

 

Vizí art21 je stát se vyhledávaným obchodním partnerem pro malé a střední podniky, který jim pomůže jak se získáváním nových zákazníků, tak také se vstupy na nové trhy a neobjevené segmenty a niky. Vše co klientovi poradíme a naplánujeme, jsme schopní také vyrobit nebo zajistit výrobu u ověřených dodavatelů.

 

Říká ředitel art21, Josef Horák.


Autor: Josef Horák, ředitel art21 s.r.o.

Publikoval: -mk-

Čtěte také

20. 8. 2021 - Výroba kabelů ve Velkém Meziříčí již 75 let

Kablovka NKT ve Velkém Meziříčí slaví 75 let od založení. V roce 2007 se bývalé KABLO ELEKTRO stalo součástí dánské společnosti NKT, která také v tomto roce slaví kulaté, 130. narozeniny.

8. 4. 2021 - MŠ Velké Meziříčí hledá ekonoma/ekonomku školy

Mateřská škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici ekonom/ekonomka školy. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s termínem nástupu 23. 8. 2021.

13. 9. 2021 - Top 5 kasin s online ruletou za skutečné peníze

Ve světě online hazardních her existuje mnoho kategorií, do kterých se mohou čeští hráči s radostí ponořit a užít si trochu hazardování z pohodlí svého vlastního domova. Mezi vůbec nejoblíbenější hazardní hry...

26. 8. 2021 - Stavebniny Libor Smejkal informují

Prodej stavebního materiálu bude zákazníkům plně k dispozici i přes uzavírku ulice Oslavická. Uzavírka komunikace Oslavická má proběhnout v termínu od 30. 8. do 30. 11. 2021.


Komentáře ke článku

Prozatím nebyl vložen žádný komentář.

Diskuse uzavřena.

Facebook Twitter INSTAGRAM Youtube
Firma LITAS, s.r.o. hledá zaměstnance
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Prodávejte on-line na kvalitním a responzivním e-shopu.

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Beauty Beast - WELLNESS opět otevřeno
TOPlist