STYLSTAV KŘIŽANOV hledá zaměstnance
Dnes je 25. dubna 2024, svátek má Marek, zítra Oto.
  • Na sídlišti v Čechových sadech opravují propadlé okraje kanálů. Při průjezdu je třeba dbát zvýšené opatrnosti.
  • Přístavba nové třídy mateřské školy v Mostištích dostává v těchto dnech fasádu.
  • Blíží se první letošní pouť v Mostištích. Zábavní atrakce už jsou na místě.
  • Již přístí týden ve čtvrtek se znovu otevře městská knihovna v náhradních prostorách na Charitě.
  • Na Fajtův kopec se dnes a zítra nedostanete ulicí Nad Gymnáziem, v rámci rekonstrukce je silnice překopána.
  • Milá Evičko, milý Luďku... tak začínal každý dialog ve stejnojmenné divadelní hře mapující životní příběh manželů Vojířových z Velkého Meziříčí, který napsala jejich vnučka Beáta Parkanová (uprostřed) a bravurně jej ztvárnili herci činoherního klubu.

Ženy ženám - omluva

- - 14. 11. 2012 - komentářů  0

Milé Ženy, dovolte mi prosím, abych se Vám alespoň touto cestou omluvila, protože jsem se i já postarala o šíření informace o spuštěném projektu "Ženy ženám" ať již formou článku na portále či emailem osobním.


Když jsem se o projektu dozvěděla, vše bylo ještě umocněno nedávným setkáním se třemi lektorkami projektu v Praze u Mirandy Gray na semináři "Požehnání lůna", jásala jsem jako malé dítě.

 

Konečně je tu něco pro Ženy ať hubené či boubelaté, staré či mladé, chudší či bohaté....příjdou domů obtěžkány igelitkami potravin, se svojí právě bolavou menstruací či jinými neduhy a ejhle otevřou si internet, stránky projektu a mohou si počíst, že v tom nejsou samy, mohou s ostatními Ženami sdílet své pocity, touhy, sny, přání....jak úžasné.

 

Jak jsem "stará", tak jsem naivní, hloupá snad ne...a tak jsem posílala emaily na všechny strany Ženám, které znám, až se mi vařil mozek i zadek na židli...

 

S lektorkami jsem byla ve spojení a věděla od nich, že se strhla obrovská vlna registrovaných Žen a já z toho měla radost. Vše mi docvaklo při posledním emailu od autorky projektu Alice Kirš....až se stovky Žen zaregistrovaly, tak ty šikovné holčiny další vstup stoply a dál mohou Ženy jenom do soukromé sekce, bratru za 4.000Kč...bylo to pro mě jako rána palicí do hlavy...žádné Ženské sdílení a pomoc se srdcem na dlani, ale pouho pouhý byznys a od toho se prosím nadále distancuji. S touto cestou ženského projektu nesouhlasím.

 

Své stanovisko jsem okamžitě vyjádřila i lektorkám projektu a Vám ostatním Ženám se z celého srdce omlouvám.

 

S Láskou

Libuše Kotoučková


Autor: Libuše Kotoučková

Publikoval: -kas-

Čtěte takéKomentáře ke článku

Počet komentářů 32.

[1] Vložil: Žena z VM, 14.11.2012, 12:53:00
Naše milá paní Libuško,dneska je prostě taková doba, že něco vypadá báječně, a pak se nestačíme divit, nebo smát. Myslela jste to dobře, a je na každém, zda něco bude chtít zaplatit, nebo ne, a když ne, tak tím to skončí. Naštěstí. Jsou mnohem horší podvody, kde pak možnost výběru není, a člověk přijde o peníze, ani neví jak. Fandím vám i nadále a vaší práce pro ženy si vážím. Přeji vám vše dobré.
[2] Vložil: Libuše Kotoučková, 14.11.2012, 19:01:11
Ano, jak mi napsala autorka projektu Alice na moji okamžitou reakci, že je na každé Ženě, zda si program koupí či ne...s tím naprosto souhlasím a nemám námitek, ať má Žena právo volby, ale o finanční částce měla být zmínka hned v úvodu a tady jsem přesvědčena, že to byl záměr, nikoliv pouhé opomenutí.
A to mi na tom právě vadí nejvíce, protože jistě zpočátku se registrovaly i Ženy, pro které někam poslat 4 tisíce jest nemožno a co teď...teď do diskuze již vstoupit nemohou a jen se utvrdí v tom, že to je jenom pro NĚKTERÉ a to Ženě na sebevědomí rozhodně nepřidá.
[3] Vložil: :+), 14.11.2012, 19:01:16
Nic si z toho nedělejte, bylo by divné, kdyby do toho šly ty "Krasomily" zadarmo.
[4] Vložil: Úsměv, 15.11.2012, 12:37:21
Milá paní Libuško, s tím sebevědomím bych si hlavu nedělala. Hodně věcí na světě je jen pro některé, ale zase na druhou stranu většinu pro člověka důležitých věcí za peníze není a nedají se koupit, pokud pro člověka nejsou nejdůležitější věci materiální. A bez tohohle programu se rozhodně obejdeme, a co víc, mezi tyhle ,,Krasomily", jak je krásně pojmenoval ten přede mnou, ani patřit nechci, a v tom je moje sebevědomí.
[5] Vložil: žena, 15.11.2012, 12:37:47
Paní Libuše, kdyby to ty krasavice zmínily hned na začátku, tak se jim nikdo nezaregistruje, ani se na to nepodívá. Jistě že to byl záměr. Ale na druhou stranu bych to nenazývala podvodem, protože tam nepsaly ani to, že to bude celé zdarma a navždy. Takže všichni mají možnost volby. Jsou to holky šikovné a podnikavé . Já bych ty čtyři tisíce třeba měla, ale raději je investuji do něčeho pro mně příjemnějšího. Třeba k vám na masáže Určitě bych z toho měla více požitků, a co by mě zajímalo o ženských problémech, to byste mi u těch masáží určitě řekla stejně kvalifikovaně, a přidala to zadarmo
[6] Vložil: KO2, 17.11.2012, 14:54:10
Krásný den Libuško,nemáš proč se omlouvat.Jdeme přece s proudem a s úsměvem.
[7] Vložil: Libuše Kotoučková, 17.11.2012, 17:41:45
Už jsem moje milé Ženy zase ve formě jste úžasné, umíte povzbudit a dodat elán a energii.
Mám dobrý pocit, že jsem zůstala sama sobě věrná a dál jsem tu pro Vás...
[8] Vložil: Žena z VM, 17.11.2012, 22:28:05
Paní Libuško milá, co kdo seje, to taky sklízí . Když energii a elán rozdáváte po nůších druhým, tak se vám přece musí vracet. Občas zase píchnete do vosího hnízda, a logicky se na vás sesypou vosy s žihadly připravenými k bodnutí a pár žihadel prostě utržíte . Děláte to ale vědomě, takže s tím počítáte, a hned tak vás něco nezabije. Proto si vás vážím a fandím vám.
[9] Vložil: Sympatyzant., 22.11.2012, 21:34:14
Muž se do toho dovolí dostat ano a totálně souhlasím s paní Libuší sám jsem svobodný ale mám dvě sestry které mají každá do hromady čtyři děti!To jsem chtěl říct víc ne.
[10] Vložil: Libuše Kotoučková, 23.11.2012, 12:44:44
Mužum vstup NEZAKÁZÁN...ba naopak, je tu doba, kdy konečně se může Muž dozvědět o novém pohledu na menstruační cyklus, jak Žena je cyklická,přímo napojená na cykly Luny, když porozumí ona svých fázím a následně bude vědět i Muž, může si Žena dovolit prožívat své fáze, tak, jak je jí přirozené, může se napojit na Ženy rodu, na Bohyně na Matku Zemi...připravuji o tom článek, jenom musím s citem a opatrně v rámci úplně nových informací, abych neskončila na hranici, kde by mi plameny olizovaly suknici
[11] Vložil: Martina, 24.11.2012, 21:37:28
jde o infomarketing, je to vymyšlené dobře. Ten projekt sleduju. Nekoupila jsem si ho, i když jsem o tom uvažovala. A když to vezmete tak, že všech 8 žen -lektorek se živí normálně v životě tím, že předávají své životem získané ( a také za to vydaly peníze a ne málo) informace a zkušenosti a kdyby jedna žena měla objet všechny jejich kurzy a semináře ,aby ty informace, co se nabízí v programu Ženy ženám za " pouhé" 4000,-, vyšlo by to ve finále ne na tisíce,ale desetitisíce + čas strávený po víkendech mimo domov, zajišťování hlídání dětí apod....tudíž z tohoto pohledu se rozhodně vyplatí si program zakoupit a sledovat doma z DVD a na internetu v placené sekci ve chvílích, kdy se to ženě časově hodí.
Když chcete informace ( a ty jsou v dnešní době drahou komoditou) třeba v knížce, taky si ji musíte koupit ( pokud ji zrovna nemá sousedka k půjčení anebo v knihovně, o čemž pochybuju). Takže bych to tak striktně neodsuzovala.
p.s. -kolikpak stojí třebas seminář Mirandy Gray + ubytování v Praze, cesta, stravné....? a to je jen jeden....
[12] Vložil: Martina, 24.11.2012, 21:37:57
no a akorát se mi na fb ukázalo toto :
" Možná některé z vás zarazilo, že na něj navazuje placená část. Nicméně je jasné, že v několika krátkých videích by nebylo možné tato témata obsáhnout do hloubky. Na přípravě tohoto summitu spolupracoval tým více než 12 odborníků a expertů několik měsíců a obsahuje vědomosti, které byly získávány léta...NIC NERISKUJETE ! Pokud do 30 dní od vyplnění přihlášky zjistíte, že to není pro vás, že jste se neposunuly, že vaše otázky nebyly zodpovězeny, nebo to nebylo, co jste čekaly, bez otázek vám budou navráceny peníze zpět. Nic tedy neriskujete ! "
rozhodnutí je na každém. Buď se chci v životě posunout anebo se mi chce sedět u počítače a stěžovat si v diskuzích. Libuše, sama víte, že žádné kurzy zadarmo nejsou a taky nikomu nepříjdou až do obýváku...tenhle teda ano, protože je chytře udělán a používá se k němu internet a počítač
[13] Vložil: Libuše Kotoučková, 26.11.2012, 09:24:06
Souhlasím s Vámi Martino, že dnes jsou nejvíce placené informace a je jen poskrovnu těch, co je šíří jen pro dobro...sama nejlépe vím, co stojí semináře, kurzy, další vzdělání...za výcvik EFT jsem zaplatila 13.000,za absolvování výuky s Mirandou Gray 4.000, a tak bych mohla pokračovat, prošla jsem velmi mnoho vzdělávacích kurzů a zaplatila velmi mnoho tisíc...na celé této anabázi projektu mi vadí pouze to /již jsem se o tom zmiňovala/,že tato zásadní informace o placeném vstupu na začátku chyběla a v tom byla ta vyčůraná strategie. A to neberu, mám své zásady a přes to nejede vlak.Proto ta omluva, proto ten distanc.
Samozřejmě lektorky jsou věku mladého, svět valí kupředu, vše se dá získat na internetu,ale ze zkušenosti mé, nikdy se Vám nemůže dostat přes internet taková kvalita, jako osobní setkání s lektorkou daného semináře a prožitku na vlastním těle zažitém.
Kupříkladu informace pro těhotné získané z internetu a různých diskuzí jsou pravdivé z 50% a pak je rodička značně zmatená,že v realitě je to úplně jinak.
[14] Vložil: Ona, 1.12.2012, 21:51:22
Paní Kotoučková, nevím proč, ale vaše zásadovost na mně působí většinou příliš křečovitě. Mám pocit, že nedokážete rozeznat věci zásadní, které za řešení stojí, od prkotin, kterými nemá smysl se zabývat, a pak zbytečně mrháte svojí energií. Samozřejmě je to vaše věc a vaše energie, můžete si s ní nakládat jak chcete. Nic proti vám nemám, naopak, ale tohle mi tak nějak trochu vadí, a myslím si, že si tím ztěžujete komunikaci ostatních lidí s vámi. Přeji vám vše dobré.
[15] Vložil: Libuše Kotoučková, 3.12.2012, 12:34:11
Zdravím srdečně Ženo "Ona", Vaši odpověď jsem si pročetla důkladně několikrát a zabývala se tím, co mi jakoby vytýkáte v dobrém slova smyslu...pravdu máte pouze v tom, že jsem opravdu hodně zásadová, mám vysoko laťku posazenou,ale hlavně sama na sebe, což působí, že
to očekávám i od ostatních a tak se pak může stát, že je těžké se mnou komunikovat. Ale jinak jsem někdy až "nemocná" tím, jak bych chtěla každému hned pomoci, jen je někdy těžké mi porozumět.
Nicméně osobně ze své zásadovosti pocit křečovitosti nemám, je mi to zcela přirozené, mně vlastní a o ztrátě energie nemůže být vcelku ani řeč.Hodně ji ze sebe-hlavně jako terapeutka vydávám ,ale mám to tak pěkně s milovaným Vesmírem ujednáno, že čím více ji vydám, tím více ji dostávám.
A jestli rozeznám věci zásadní od prkotin..víte, každý má tu svoji pravdu a pro koho se zásadní věc jeví jako prkotina, pro druhého se prkotina může jevit jako zásadní problém...v tomhle zásadně spoléhám na svoji intuici, což je Ženám přirozené a měly by se jí co nejvíce řídit, a tady mi zatím vše vychází.
To ,co pouze "cítím" a ostatní nad tím byť mnohdy i hlavou kroutí, se třeba až časem ukáže jako to správné...
Za odpověď Vám přesto srdečně děkuji a i Vám přeji jen to hezké.
[16] Vložil: Ona, 4.12.2012, 09:18:39
Paní Kotoučková, díky za odpověď, a oceňuji, že jste se neurazila /nebyl účel toho, co jsem vám napsala, urazit vás, ani vás kritizovat, protože na to nemám právo/. Asi to tak nějak bude, že každý máme svou pravdu, svoje postupy a způsoby řešení různých situací. Jen bychom asi měli dát větší prostor a svobodu druhým v přijímání nebo nepřijímání naší pravdy, a nic jim nevnucovat a nezahlcovat je tím, pokud to nejsou schopni přijmout.Můj názor /opět nic proti vám/. Přeji vám, aby ten pramen energie, kterou dostáváte, nikdy nevyschl
[17] Vložil: Eva, 17.1.2013, 23:16:55
Mila Libusko, to, ze ten kurz bude placeny, me neprekvapilo. V lete 2012 mi totiz zacaly prichazet emaily od nejakeho pana Vladimira Vymetala, ktery rozjel online prazdninovy kurz na internetu s nazvem Prazdninova skola stesti s tematem jak si privolat hojnost, stesti atd. Nejprve nabidl par videi a sezeni na skypu zdarma a dalsi cast byla placena. Kurz jsem si neobjednala, ale za par tydnu od nej prisel dalsi email, kde se pochlubil novym BMW a nabidl vsem k dobru kontakt na sveho kamarada, ktery mu pomohl pres tento online kurz vydelat asi 600 tisic za nekolik tydnu. Ten kamarad - odbornik na vydelavani pres internet nebyl nikdo jiny nez manzel pani Alice Kirs. Nabizel take pres internet par videi, jak lze vydelat online. A rekl to presne tak, jak se pak odvijela kampan projektu Zeny zenam - nejdrive upoutat pozornost a nabidnout nejakou zajimavou informaci s cilem ziskat emailovou adresu uzivatelu. Jakmile je vzbuzen dostatecny zajem, pristup zpoplatnit. Kdyz jsem pak videla prvni medailonky projektu Zeny zenam, bylo mi jasne, co bude nasledovat...

Na jednu stranu mi bylo lito, stejne jako Vam, ze za temi sympatickymi medailonky a opravdu zajimavymi tematy stoji vidina zisku. Bylo by krasne verit, ze nekdo chce pomoci zadarmo. Na druhou stranu chapu, ze kazdy se musi nejak zivit a chce prodat svoje tezce nabyte a draze zaplacene zkusenosti a dovednosti. A ty zeny si to zaplati dobrovolne. Neodsuzuji to. Ale o to vice si vazim toho, ze Vy jste svuj prispevek do projektu chtela poskytnout zadarmo. To me opravdu zahralo u srdce. Smekam pred Vami a preji Vam vse dobre a poteseni z toho, co delate.
[18] Vložil: Žena , 9.4.2013, 09:16:51
Mě je z toho špatně, je mi moc líto žen, které šly na ten jejich sjezd (vymývárnu mozků) v tom Brně. 1490 x 350 = ? :-o :-OOO Hlavně je to velice tenká hranice, protože to u některých žen (i mužů) může vyvolat psychické potíže. Někdy to důležité je očím skryté. Mnohé ženy, které se zapojili do toho jejich "projektu" si myslí, že je to "něco víc" a přitom ze strany těch "krasomil" je to obyčejný prachsprostý byznys založený na lidské hlouposti a důvěřivosti. Ať jde k čertu to celé Kiršovo hnutí a ty jejich bláboly je to hnus, doufám že Boží mlýny melou... Omlouvám se ale musela jsem to ventilovat :-D Krásný den všem !
TO Eva: taky jsem sledovala od začátku tu slepici jak to rozjíždí podle přesného návodu jejího manžílka.
Howgh!
[19] Vložil: Ivana, 6.5.2013, 08:29:01
Milé ženy, víte co jsou peníze?? Peníze jsou energie. Jestliže nějakou energii vydávám formou práce a to jakéholiv (ať je to podle někoho podnikání v kamenném obchodě, podnikání přes internet, řemeslníci makající rukama apod.) tak pro dobro rovnováhy přece musím nějakou energii získávat zpět. Takže prostě inkasovat, kasírovat, jak to chcete nazvat podle svého. Já tedy nikde nečekám nic zdarma ani u poskytování informací (a v tomto projektu to prostě informace jsou). Pokud si to vyloženě tedy sama nenajdu na internetu nebo nevyčtu v koupených knihách. Jestliže alespoň trochu vnímám co čtu a čtu to pořádně, tak jsem si při té registraci nevšimla, že by tam zmínka o penězích byla nějaká neviditelná. Někdo ten projekt dal dohromady, pracoval na něm nějakou dobu. Hlavně ho to baví, což je důležité. Takže jste nemohly v žádném případě očekávat, že vám to naservíruje celé zdarma. Proberte se. Zkuste si to rozjet samy. Myslím, že vám velice bzry dojdou všechny souvislosti. Ať je manžel Alice Kirš, třeba papež, měl dobrý nápad a využil internetu ke své práci a k vydělávání peněz a umí to „prodat“. To přeci dnes dělá hodně firem. Prostě a jednoduše informace byly vždycky "drahé". A já tedy raději využiji tuto možnost. Sledovat to z domova, když už nemůžu sjezdit vše co mě zajímá a co mi pomůže v mém posunu. Ze spousty komentářů cítím typickou vlastnost lidí (domyslete si samy). A hlavně, když nechci nemusím to využívat. Kritizovat umí každý. I já mám občas takové tendence. Ale pak se raději začnu zajímat pouze o to své a co nechci vypouštím ze života.
[20] Vložil: Katka, 29.9.2013, 17:03:25
Lektorky znám, na semináře některých z nich jsem chodila ještě před začátkem Ženy ženám. Dozvěděla jsem se od jedné z lektorek, že celý start projektu stál kolem 1 milionu korun. Těžko by to mohly poskytovat zadarmo, když jsou mezi lektorkami i matky samoživitelky. Nejsou to manželky milionářů, kromě paní Alice. Projekt jim přivedl mnoho dalších účastnic na jejich vlastní semináře, prý většinou spokojených. Jsou to skvělé ženy, je na ně mnoho dobrých referencí a rozjíždějí další projekty, které se plní. Krasomily to jsou, sluší jim to. To jim snad nemusíme mít za zlé... Kdo si bere jejich úspěch osobně, ten má problém v sobě, tak ať ho nehledá venku.
[21] Vložil: ZdenkaM., 29.11.2013, 09:42:28
Milá Libuško, neznáme se sice osobně, ale z vašeho projevu je mi jasné co vás tíží. Je mi 57 let a mám syna kterému je 37 let. Je to velmi schopný vývojář v elektrotechnice a programování. Založil firmu na výrobu výrobku, který vyvynul, potud tedy je vše úžasné. Ale má ty sjetné zásady jako vy Libuško. Není a asi už nebude podnikatel v pravém slova smyslu, protože má silné soucítění a na sebe sama je velmi tvrdý. Raději se sám nechá podvézt a ošidit, než by tvrdě prosadil zájmy své. Já se domnívám (mohu se mýlit) že takový typ člověka patří spíše do práce v sociální sféry. Podnikání a to hlavně v ČR bohužel vynáší spíše ,,dravcům,,. Tím nikoho nechci urazit, ani pohoršit, jen konstatuji. Myslím, že v tomto konkrétním případě mohl autor projektu nasadit nižší vstupní cenu, případně cenu na splátky. Vydělal by stejně, ale nepostavil by ženy před tak obtížný úkol vydat jednorázově velkou částku. Ano, máte pravdu, není to morální, jenže bohužel v současné době se v podníkání na morálku nehledí...Bohužel pro nás všechny. Jste milá, že jste měla kuráž své stanovisko takto vyjádřit. Přeji Vám vše dobré a hodně štěstí. PS: -vytrvejte ve svém postoji, svět bude určitě o něco krásnější, díky. ZdenkaM
[22] Vložil: Monika, 16.6.2014, 13:41:38
Cely tento projekt je byznys, nejlepsi je na netu sledovat, jak si Kirsovi jezdi za penize tech lidi vsude po Svete, Alice dela pres den hovno a porad jen vysilaji do Sveta ty priblble spokojene fotky a videa a pretekaji zazitky a laskou a radama.Pritom jsem je potkala a zase tak pekne se k sobe nechovali, Alice byla nastvana, ze ji David nevenuje pozornost, stacilo se usmivat a projit se v satech a ona ztratila balanc, ze je v mistnosti jeste i jina zena. venku se pak silene demonstrativne objimali.
[23] Vložil: Iveta, 13.7.2014, 09:32:31
Schopný a úspešný človek dokáže oceniť úspech iných. Z mnohých príspevkov tu srší len závisť a nenávisť.
[24] Vložil: Markéta, 3.3.2015, 18:32:38
Budiž jim všem přáno. ALE důležité je si uvědomit, že i kdybyste skoukli všechny jejich videa, oběhali všechny jejich semináře, setkávání atd. stejně je to na Vás samotných, najít, kde vás bolí, tlačí pata a s tím pak pracovat. A s tím Vám pomůže každý schopný psycholog a to dokonce v rámci zdravotní pojišťovny :-). Byla jsem na semináři v Brně - první veleakce a jediné, co se mi líbilo, byl přístup moderátorky. Ostatní "rady" byly více-méně obecné, nepoužitelné nebo známé. Viz posledních pár let propagovaný veřejný zájem mezi lektorkami o menstruaci.....zkrátka je to jen obchod, na který buď přistoupíte nebo ne. Sebevědomí Vám to rozhodně nezvedne. Tolik mé dojmy ze všech emailů, videí atd. atd. :-) S pozdravem Markéta S.
[25] Vložil: Petra, 8.3.2015, 10:45:16
Už se opravdu těším na den, kdy lidé v naší zemi začnou vidět a oceňovat práci ostatních lidí, budou přejícní a šťastní, že jiný člověk vytvořil něco, co i jeho samotného může hodně obohatit. A rád tu energii, práci a úsilí jiného člověka ocení. Dnešní společnost je postavená na výměně energii ve formě financí, takto to jednoduše je. Já osobně velice fandím lidem, kteří se vymanili z kruhu závisti, nepřejícnosti, ukřivděnosti a dívání se "kdo co má co já ne" a vykročili svou vlastní cestou za úspěchem, hojností, svobodou a štěstím... Darmo budete číst maily, sledovat videa či chodit na přednášky, pokud nebudete postupy, zde nabízené, aplikovat do svého života. To už za vás nikdo neudělá. Každý jsme si svého štěstí a života strůjcem a přeji i vám, abyste ten svůj také obrátili směrem k lásce, přejícnosti, svobodě a hojnosti. Hezký den :)
[26] Vložil: coffewomen, 20.3.2015, 10:24:27
tahle strategie není jen u projektu Ženy ženám, ale také u dalších spolupracovníků Davide Kirše, já jsem byla rozhodnuta vstoupit do on-line kurzu Stáni Mrázkové, Podnikání z pláže, teď nevím tu přesnou částku, stál kolem 3.500,- Kč, ale byla jsem rozhodnuta se kurzu zůčasnit, protože její info - marketing, mě prostě dostal jaké však bylo překvapení, když po objednání kurzu mě bylo vysvětleno, že si ještě musím koupit další produkty od firmy Davida Kirše bez nichž se kurz studovat nedá protože v těchto progamech se budeme učit pracovat. O této částce několika tisic však v propagaci kurzu nebyla nejmenší zmínka. Kurz jsme odmítla s tím, že je to nad mé finanční možnosti, ale nejvíc mě zklamalo to, jakým stylem to bylo navýšeno, až po registraci Pokud budete kupovat a vstupovat do jakéhokoliv kurzu, ať to bude od kohokoliv, dobře se informujte na podmínky a hlavně konečnou cenu
[27] Vložil: Olinka, 30.3.2015, 16:49:58
Prosím vás, je tu někdo, kdo si také objednal od Alice Kirš knihu Sebeláska a stále nic nedostal??? Já jsem si jí přes Fb objednala ještě s jedním jejím produktem, okamžitě jsem zaplatila a od té doby jen čekám. To, že hlásala, že to je "zadarmo" a přitom skásla od 10.000 lidí minimálně 99,- Kč, to je její šikovnost a nikdo jí to mít za zlé nemůže, je šikovná. Ale to, že si nechá zaplatit a NEDODÁ, to zavání podvodem. Proto prosím všechny, kterých se to týká, aby se ozvali... díky
[28] Vložil: Olinka, 30.3.2015, 20:30:32
Hmm, tak teď jsem se dozvěděla, že ještě strpení, že to nestíhají. A že se zásilka ani nedá dohledat, protože je to obyčejné psaní bez podacího lístku. Takže já zaplatím 389,- Kč a mám se modlit, aby to pošta vůbec dodala???
[29] Vložil: Hana, 31.3.2015, 14:47:21
ano, já jim poslala peníze už 9.3. a stale nic nemám. Knížka nepřišla.
[30] Vložil: Zdenka, 15.5.2015, 09:11:22
Podnikání tohoto druhu je převzaté z ciziny. Konkrétně z Ameriky. Nemusíme s ní souhlasit, nicméně není v rozporu se zákony. Otázka mravní, je věcí druhou. Co se týká knihy Učebnice semelásky, koupila jsem v knihkupectví a vřele doporučuji, je kvaltně zpracovaná a je v ní hodně podnětů, co se svým životem udělat. Ženy nečekaly tak velký zájem, tak nyní logicky nestíhají. Rozdhodně, když jste zaplatili a uvedli jste správné kontaktní údaje, knihu dostanete!
[31] Vložil: Michaela, 12.11.2016, 19:40:43
nijak se netajím tím že mě zpočátku velmi oslovil tento projekt - jsem žena, 45 let, rozvedená 2x....sestřih z divadla v Brně mě nenadchnul - sebelitující se ženy na pokraji pláče vyprávějící příběhy o smrti maminky,,,tatínka....nějak jsem tohle nečekala. U kávy si s přítelkyněmí řekneme totéž.A vstup Davida Kirše který odchod od manželky která s ním měla dvouletou dcerku ospravedlnit tím, že měl "odvahu" a "sílu" začít nový život po boku náderné Alice ( a spolu pak nahrávat báječné okamžiky a vysílat to své štěstí do světa, štěstí ketré postavili na bolesti jiné ženy - matky jeho dcery) který zpoplatnil na netu....nechtěla bych být v kůži jeho bývalé ženy ale ani v kůži váš Alice Kirš pokud máte aludek na tohle zviditelnění a e ještě si za to říkate o peníze.Projekt má nádhernou myšlenku ale kromě Lucie Kolaříkové se v sestřihu na podiu objevují ženské které mne neoslovují ničím. Příběhů o bolesti je tolik že by se ty krasomily divily. A ta s tím drdolem co předvádí porod a je chytrá jak Bysttrouška už nškdy rodila dítě????
[32] Vložil: Dana Livorová, 26.6.2017, 16:17:31
Odporná pavoučí síť stejná jako Mio web jedna parta jen tahaj prachy a když jim otočíte větu ani nevědí co prodávají. Speciálně u Mio webu ten řídí manžel Kirš Alice nebo spíš dělá koníka. Normální žvejkalský podvod
Diskuse uzavřena.

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email [email protected].
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

GLASS VISION: Hledáme MONTÁŽNÍHO TECHNIKA SKLENĚNÝCH KONSTRUKCÍ
TOPlist