Turnaje se zůčastnilo celkově 5 týmů, z nichž dva nastoupily ve velkomeziříčském dresu.
Účastníci:
FC Velké Meziříčí (bílé dresy)
FC Velké Meziříčí (červené dresy)
TJ Tatran Kohoutovice
FKM Vysočina Jihlava
FŠ Třebíč
Sestavy:
FC VM (bílá) – Pacal-Havlík, Bendová-Blažek, Šimánek – Bíbr, Požár M.-Raus, Winterling
FC VM (červená) – Šváb A.-Valenta, Vondráček-Juhoš, Doležal – Plachetský, Požár J.-Dobrovolný
Pořadí:
1. TJ Tatran Kohoutovice
2. FKM Vysočina Jihlava
3. FC Velké Meziříčí (bílá)
4. FŠ Třebíč
5. FC Velké Meziříčí (červená)
Bílý tým na třetím místě odehrál slušný turnaj a ukázal že je v něm určitý potenciál. Přičemž hlavně s týmem z Jihlavy měl značně navrch. Bohužel kluci nedokázali zápas dotáhnout do vítězného konce a prohráli 1:0. Jako nejlepší hráč turnaje byl zvolen Filip Blažek.
Červený tým doplatil na svoji prozatimní nezkušenost. Jako velké plus se dá označit bojovnost a odvaha. Zejména opět proti Jihlavě předvedli atraktivní útočný fotbal.
Autor: Jakub Rosický
Publikoval: -kas-








