Tuto soutěž pravidelně organizuje ZŠ a Praktická škola Velké Meziříčí ve spolupráci s DDM Velké Meziříčí. Soutěžilo se v těchto disciplínách: Běh na 60 metrů, skok do dálky, hod kriketovým míčkem a vytrvalostní běh na 800 metrů (dívky) a 1500 metrů (chlapci).
Výsledky okresního kola:
Chlapci: 1. místo: Hofta Karel – ZŠ Nové Město na Moravě
2. místo: Špinar Filip – ZŠ Žďár nad Sázavou
3. místo: Hrubý Martin – ZŠ a Praktická škola Velké Meziříčí
Dívky: 1. místo: Horváthová Veronika – ZŠ Nové Město na Moravě
2. místo: Pěčková Karolína – ZŠ Nové Město na Moravě
3. místo: Kotková Kateřina – ZŠ a Praktická škola Velké Meziříčí
Tito tři nejlepší žáci a žákyně budou reprezentovat okres Žďár nad Sázavou ve středu 22. května na krajském kole atletického čtyřboje, které se uskuteční rovněž ve Velkém Meziříčí. Příznivci mohou závodníky podpořit od 9:30 hodin na sportovním areálu u 3. Základní školy.
Děkujeme Městu Velké Meziříčí a Kraji Vysočina za podporu a také všem našim sponzorům.
Autor: Mgr. Michal Koudelík - ZŠ a Praktická škola Velké Meziříčí
Publikoval: -kas-
Fotogalerie

















