Z náměstí se vydáme směrem k Práškově hájence. Odtud budeme stoupat po křivolaké cestě mezi lesy až do Osového, kde se napojíme na asfaltku do Oslavice. V Oslavici zažijeme dobrodružství při podjezdu dvou mostů a rychlým sešupem se dostaneme až k brodu v Balinském údolí. Dále budeme pokračovat podél toku řeky Balinky, která nás dovede zpět do Velkého Meziříčí. A bude-li nám přát počasí, čeká nás i průzkum řeky Balinky.
V NEDĚLI 22. 9. 2013 VE 14.00
SRAZ U KAŠNY NA NÁMĚSTÍ VE VELKÉM MEZIŘÍČÍ
Doporučujeme kolo v dobrém technickém stavu, sportovní oblečení, pláštěnku, cyklistickou helmu, dostatek pití a dobrou náladu.
Trasa je dlouhá přibližně 15 km.

Autor: Chaloupky - pracoviště Ostrůvek
Publikoval: -kas-












