po vzájemné dohodě trenérů se akce zúčastnili i méně vytěžovaní hráči ročníku 2003. Na turnaji startovalo 6 mužstev a každý hrál s každým 18 minut. FC Velké Meziříčí mělo 2 týmy a to žlutý a červený. Turnaj měl vyrovnaný charakter až na náš žlutý tým, který zaslouženě zvítězil. Kluci si dobře zahráli a po posledním zápase mohlo slavit konečné druhé místo i červené družstvo.
| Výsledky žlutých: | Výsledky červených: |
| FC VM – FC VM červená 2:1 | FC VM – FC VM žlutá 1:2 |
| FC VM – SFK Vrchovina 9:0 | FC VM – SFK Vrchovina 2:1 |
| FC VM – SFK Vrchovina 9:0 | SFK Vrchovina 2:1 |
| FC VM – FC Velká Bíteš 2:0 | FC Velká Bíteš 1:1 |
| FC VM – FC Žďár nad Sázavou 6:1 | FC Žďár nad Sázavou 1:3 |
| FC VM – SK Dolní Heřmanice 12:0 | SK Dolní Heřmanice 1:0 |
|
Hráči: Bíbr, Havlík, Raus, Pacal, Šimánek, Winterling a Blažek |
Hráči: Alex a Sam Švábovi, Jarek a Marek Požárovi Šimánek,Winterling a Blažek, Holán, Pavelec,Valík, Plachetský a Vondráček |
Nejlepším střelcem se stal s 9 góly Raus Daniel a cenu pro nejlepšího hráče převzal Šimánek Štěpán
Autor: Jaroslav Mynář
Publikoval: -kas-







