Naše měření sil skončilo remízou 2:2 z čehož plynulo, že když ani jeden z nás nezaváhá, tak bude o vítězi rozhodovat konečné skóre a to se také stalo. Což nás občas spíše svazovalo. Nakonec jsme skončili jen těsně druzí, při celkovém skóre 35:6. Tým Opavy odehrál tunaj se skóre 37:7. Vítězství nám uteklo především v zápasech se Vsetínem a Zlechovem. Utkání se Vsetínem bylo naše nejslabší, byli jsme jako ospalí. Pohyb jako takový, ale i jednotlivé herní činnosti byli prováděny ve velmi volném tempu. Naštěstí hned v následujícím zápase se Zlechovem se kluci odpíchli k velikému zlepšení, které udrželi až do konce turnaje. Ikdyž toto utkání kluci odehráli výborně, tak asi právě tohle nejvíce rozhodlo. Klukům se dala vytknout v daném zápase jediná věc, ale bohužel hodně důležitá - proměňování brankových příležitostí. Utkání jsme sice vyhráli 7:0, ale šancí jsme měli minimálně na dvojnásobek. Nejen za tento turnaj, ale za celou zimu strávenou na halových turnajích si kluci zaslouží velkou pochvalu. Odehráli jsme celkem osm turnajů z nichž jsme šest vyhráli a na dvou jsme skončili na druhém místě. S celkovou bilancí 40 výher, 4 remízy a jediná porážka, při skóre 251:42. Zase jsme ve svém zlepšování postoupili o nějaký ten stupínek výš...
výsledky FC Velké Meziříčí:
FC Velké Meziříčí - SDM Domino Bratislava 5:0
FC Velké Meziříčí - SFC Opava 2:2
FC Velké Meziříčí - 1.FC Viktorie Přerov B 7:1
FC Velké Meziříčí - FC Vsetín 3:1
FC Velké Meziříčí - SK Zlechov 7:0
FC Velké Meziříčí - SK HS Kroměříž 5:2
FC Velké Meziříčí - 1.FC Viktorie Přerov A 6:0
Nejlepším střelcem turnaje se stal s třinácti brankami velkomeziříčský Mirek Malata.
Nejlepší brankář turnaje byl také hráč Velmezu, a to Marek Malata.
Nejužitečnějším hráčem Velmezu byl zvolen Pavel Kadlec.
střelci: 13x Malata Mirek, 7x Vokurka, 4x Pavlasová, 3x Chalupa, 3x Malata Marek, 2x Bibr, 2x Těšík, Benda. Dále nastoupil Kadlec.
Autor: Zdeněk Veselý
Publikoval: -kas-







