Družstvo tvoří úspěšní fotbalisté, kteří se zúčastnili republikového finále v McDonald´s cupu v roce 2012 a 2013. Žáci odehráli zatím tři turnaje a ve všech dokázali zvítězit. Tím si zajistili postup do KONFERENČNÍHO FINÁLE VÝCHODNÍ KONFERENCE ŠKOLNÍ FUTSALOVÉ LIGY. Tento turnaj se uskuteční v pátek 11. dubna 2014 v Brně, kde se utkají s dalšími třemi týmy o dvě postupová místa na republikové finále. Už jenom postup do konferenčního finále znamená veliký úspěch, neboť se probojovali mezi 8 škol z celé České republiky.
Proto držte našim žákům palce, ať se jim daří.
Složení družstva: Malata Marek, Malata Mirek, Koudela Miloš, Benda Jakub, Bibr Nikola, Bačák Lukáš, Pavlasová Hana, Pospíchal Jiří a Stupka Patrik
Autor: Mgr. Zdeněk Liška, učitel TV
Publikoval: -kas-












