MILWAUKEE: Nová prodejna ve Velkém Meziříčí!
Dnes je 1. října 2023, svátek má Igor, zítra Olívie / Oliver.
  • Po nedělním fotbalovém derby slaví tým Velké Bíteše, který zvítězil 1:2. Zápas sledovalo více jak 400 diváků.
  • Nová brána dynamických vah na silnici II/602 byla vztyčena.
  • Ve Stránecké Zhoři se dnes konala za hojné účasti veřejnosti tradiční akce Svatováclavské ohně.
  • Podzimní zámecké nádvoří.
  • Zimní stadion dostal při rekonstrukci i nový nápis.
  • Na konci opravené ulice Oslavická stále nesvítí několik lamp veřejného osvětlení.

František Bradáč chce hájit zájmy malých měst a obcí

- - 22. 7. 2014 - komentářů  0
František Bradáč.
František Bradáč.

Celostátní politika musí více slyšet hlas menších měst a vesnic než tomu bylo dosud. S touto myšlenkou vstupuje do "velké" politiky František Bradáč z Velkého Meziříčí. Současné zájmy obyvatel Vysočiny ve "velké" politice hájí poslanec Vít Kaňkovský a europoslanec Tomáš Zdechovský. Jejich posilou by mohl být František Bradáč jako senátor za obvod Žďársko.


Věřím, že spolu s František Bradáčem dosáhneme ve velké politice toho, aby moje rodná Vysočina získala takové postavení, jaké si zaslouží,“ těší se na budoucí spolupráci europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL).

 

Ve Velkém Meziříčí František Bradáč získal zkušenosti s "malou", komunální politikou. Dlouhých třináct let stál starosta Bradáč v čele Velkého Meziříčí, dnes působí jako krajský zastupitel.

 

Se současným poslancem dolní komory parlamentu Vítkem Kaňkovským spolupracuje František Bradáč už několik let v zastupitelstvu kraje Vysočina. „František je výraznou tváří Žďárska. Jako bývalý mnoholetý starosta Velkého Meziříčí má bohaté zkušenosti se samosprávou a přehled o tom, co občany i region trápí, a kde by bylo třeba regionu pomoci," říká o spolupráci v kraji Vysočina poslanec Kaňkovský.

 

Poslanci Tomáš Zdechovský i Vít Kaňkovský se těší na budoucí spolupráci s Františkem Bradáčem jako zástupcem Vysočiny v horní komoře parlamentu České republiky. "Přeji občanům tohoto senátního obvodu, aby práce, která stojí za Františkem Bradáčem, byla pro ně vodítkem při podzimním hlasování,“ sdělil ke kandidatuře Bradáče poslanec Vít Kaňkovský.


Autor: LK

Publikoval: -kas-

Čtěte takéKomentáře ke článku

Počet komentářů 20.

[1] Vložil: Obcan, 22.7.2014, 11:47:02
No ja nevim když byl v Meziříčí spíš problémy házel pod stůl než je řešil
[2] Vložil: další občan, 22.7.2014, 12:11:03
Nesouhlasím, věci řešil, nesliboval voličům nemožné a když to bylo v zájmu města, pomohl a řešil. Nemazal lidem med kolem "úst".
[3] Vložil: Občan II, 22.7.2014, 14:12:34
Nejsem příznivcem strany lidové, ale pana Bradáče podporuji, je to slušný člověk a neslibuje nemožné.
[4] Vložil: jerry, 22.7.2014, 14:12:43
Ten článek je psán,jako by už bylo po volbách.Není to předčasné?Neříkám,že mu nefandím,ale ještě není zvolen.
[5] Vložil: Medřičák, 22.7.2014, 16:16:36
Loutka, která na radnici nic nedokázala.Velké změny ve městě až za Necida.
[6] Vložil: nesympatizující, 22.7.2014, 19:48:38
5.Svatá pravda Kelišová.Zbourané město,bioplynka,rozhledna,kruháče,Kaufland,na kraji o něm nikdo neví,opravdu reprezentant města,jak má být.Po volbách určitě půjde výš.
[7] Vložil: Obdivovatelka, 22.7.2014, 22:15:17
Myslim ,že pan starosta Necid opravdu udělal hodně věcí pro město samozřejmě se nezavděčí všem , ODS nefandím ,ale on je člověk za kterého mluví činy a to i přes jeho zdravotní problémy, které ho potkaly má můj velký obdiv .Je to cílevědomý člověk,který je ochotný a dělá nad rámec svých povinností.Vždyt jen ty schůzky z občany ,jak slíbil ,že je bude dělat i při malé účasti dodržuje a to se mi na něm líbí,že je ochoten diskutovat s každým.Pane starosto moc vam fandím a nenechte si kazit radost nějakými štipáky /pány Štipáky/
[8] Vložil: Kritik, 23.7.2014, 13:46:45
Nesympatizující je podle mého starý a zapšklý děd, kterému neslouží paměť. Vyvozuji to z toho, co napsal, jen haněl, nic nepochválil a dost se mýlil. Zbourané město, ano, domov důchodců je zbouraný, ale o jeho bourání se rozhodovalo hodně dlouho vzad. Jen je třeba si uvědomit, jak dlouho už je v provozu Domov pro seniory, jak dlouho se plánovala jeho stavba atd., takže si myslím, že pan starosta Necid není ve funkci tak dlouho, aby zbourání starého důchoďáku šlo na jeho vrub, ale kdopak tu byl starostou před ním? Agromotor nepatřil městu, aby rozhodl pan starosta Necid o jeho bourání. Stejně tak nepatří Kaufland do jeho hříchů, protože NKT Cables omezilo výrobu a nepotřebné budovy prodalo/ironií je, že je prodával František Bradáč, který se uchýlil do NKT Cables a měl na starosti investice firmy/. O tom, co se na místě zbouraných budov postaví nerozhodoval pan starosta Necid, ale ten investor, který dal nejvíc. Pro informaci, zprvu to vypadalo, že tu bude Tesco. Co dál, tak ta bioplynka, bohužel taky mě nenadchla, ale je tu. Rozhledna, nevím proč někomu vadí rozhledna. Těším se, až bude hotová a já se budu moci rozhlédnout po našem krásném kraji. Bude to dominanta. Když se stavěl v Praze Tančící dům, taky byli odpůrci, kterým se to nelíbilo, ale on ten odpor přešel a dnes tam prostě patří. Ještě jsem chtěl připomenout zbouraný bývalý Svit, ale to už je také déle, než jedno volební období pana Necida, že? Nebuďte tak odmítavý ke všemu. Kruháče mi nevadí, jen mi vadí volové, kteří neumí jezdit. Najíždí na kruháč nebliká, vyjíždí z kruháče nebliká- blb. Nebo najíždí na kruháč bliká, ale když vyjíždí, tak neblikne. Takže člověk radši počká. Ale to je chyba u řidičů, že neví, kruháče prostě jsou a ten, kdo potřebuje odbočit z Třebíčské vlevo jistě ocení, že nyní má šanci, ještě minulý týden to byl problém. Nechápu, proč někteří lidé jen haní a plivou na vše, co udělal ten druhý. Pamatuji si starosty našeho města dost dobře a musím říct, že pan starosta Necid, ač je za stranu kterou bych nikdy nevolil, tak je opravdu starosta - starosta od slova starat se.
[9] Vložil: nesympatizující, 23.7.2014, 19:17:57
8.Když to shrnem,tak vlastně funkce starosty je tu k ničemu.To,co se ve městě udělalo,je věcí úplně někoho jiného,starosta vlastně za to,co se ve městě děje nemůže.Taky dobrý.
[10] Vložil: další občan, 24.7.2014, 10:48:07
koukám, jak se diskuze zvrtla někam úplně jinam už se diskutuje o někom jiném a naprosto o něčem jiném......
[11] Vložil: N.L., 26.7.2014, 09:15:30
Pan Bradáč je výborný znalec regionálních věcí a problémů tedy pokud umí anglicky nechť nás reprezentuje v Bruselu!Pan Necid no to je něco neuvěřitelného konečně slouží starosta občanům ano Necid-Komínek a kdyby tady nebyli tak přece kvůli panu Štipákovi nepolezeme po stromech a nebo ano a kdo by to chtěl?
[12] Vložil: N.L., 26.7.2014, 16:01:05
Nemusel jsem ale naprosto s názorem paní zn,obdivotelka souhlasím,víte co mě vždycky štvalo-Meziříčí na severu Moravy no konečně Meziříčí není jenom Valašské ale taky naše!L.N.
[13] Vložil: Honza, 27.7.2014, 22:26:12
N.L. Trochu jste si Bradáčovo poslání spletl. Má být bezvýznamným politikem v Praze se slušným platem. Meziříčí to nic nepřinese. Necid-Komínek nikomu neslouží. Dělají svoji práci. K tomu si je voliči zvolili.
[14] Vložil: N.L., 8.8.2014, 07:22:36
Pane Honzo já jsem bydlel v Praze 11nác let a ikdyby pan Bradáč bral ty peníze představte si že ve Vídni v sousední zemi tedy Rakousko čtyři bratři mého dědečka museli umřít proto že Loyka se spletl je nyní 9 mých příjmeních ve Vídni ovšem v Praze nyní nikdo!Co si o tom myslíte?
[15] Vložil: N.L., 8.8.2014, 07:22:48
Víte pane Honzo nespletl viděl jsem na náměstí ve Velkém Meziříčí za totality protiatomou jednotku z Laviček takže raději každého Necida než vrátit toto pane pokud ovšem nejste komunistou?Nejsem ODS ale raději jeden odeosák než totalitní bolševik!
[16] Vložil: Novák, 8.8.2014, 17:39:53
Prosím, a kdo je ten pan Bradáč ?? Není to takový ten nenápadný úředník, co byl na radnici ????
[17] Vložil: Jirka, 5.10.2014, 19:12:17
Pan Bradáč je slušný člověk,který nikomu neublíží,ale také nikomu nepomůže a to je pro mne jako pro voliče málo,Jirka.
[18] Vložil: L.N., 6.10.2014, 02:18:21
Pokud bude tento člověk zvolen senátorem mám doma pistoli po dědovi z druhé světové války a budu se muset zastřelit zastřelen.Sám si dám pistli Welter 9mm pistoli přidám k hlavě zmáčknu .Co s takovým pokrytcem,V.M.
[19] Vložil: petr, 18.6.2015, 23:49:09
Ale ma peknou kravatu
[20] Vložil: petr, 18.6.2015, 23:51:15
Nebo nema
Diskuse uzavřena.

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist