Dnes je 23. září 2021, svátek má Berta, zítra Jaromír.
  • Dóza středisko volného času dnes slavnostně na Komenského ulici otevřela nové prostory. Zároveň se konal den otevřených dveří.
  • Strážníci dohlížejí na bezpečnou cestu školáků k provizorní autobusové zastávce.
  • Probíhá bětonování dálší části mostu na Třebíčské.
  • Na obchvatu u Oslavice se stala další z nekonečné řady dopravních nehod. Podrobnosti včetně videa připravujeme...
  • Kašna na náměstí byla po sezóně vypuštěna a zastřešena.

ANDREJ BABIŠ - komunální volby 2014

ZPRÁVY - KOMERČNÍ ČLÁNKY - 29. 9. 2014 - komentářů 0
Vážené dámy, vážení pánové, omlouvám se, že takto narušuji Vaše soukromí. Mám ale za to, že se sluší poděkovat za důvěru, připomenout, co jsme slíbili, co ve vládě a ve sněmovně plníme, a pozvat Vás k podzimním volbám.


Také se sluší připomenout, že jsme se - alespoň podle mého soudu - nestali klasickými českými politiky, za nimiž nejsou vidět žádné výsledky. Neuzavřeli jsme se v Praze na Malé Straně, stále Vám nasloucháme a rozumíme Vašim starostem a problémům. Byli jsme s Vámi před parlamentními volbami, jako jediní jsme se za Vámi rozjeli i po volbách a jsme mezi Vámi i teď.

Díky přízni a důvěře bezmála milionu lidí v parlamentních volbách se nám povedlo zabránit vládě ČSSD podporované komunisty. Daří se nám brzdit další zadlužování země, nezvyšují se daně a postupně napravujeme největší nespravedlnosti pravicových vlád, které přes všechny sliby daně několikrát navýšily a šetřily hlavně na seniorech, rodinách s dětmi, na nemocných a hendikepovaných.

Jako první jsme udělali audity v našich resortech, seškrtali jsme nesmyslné externí služby a zakázky, začali jsme investovat do projektů, které skutečně slouží lidem. Nyní už se opět staví dálnice a obchvaty měst, ekonomika se díky investicím rozhýbala pozitivním směrem, klesá nezaměstnanost a čekáme i nižší schodek rozpočtu. Ač média stále rozebírají naše hnutí, jsem přesvědčen, že za sebou nemáme žádné skandály. Pokud se náznak nějakého objevil, okamžitě a rázně jsme jej řešili.

Já osobně stále plním to, co jsem říkal už před parlamentními volbami: Nebudu krást, nebudu lhát, budu pracovat pro lidi. Na tomto programu nehodlám nic měnit a trvám na něm i v rámci celého hnutí ANO.

Nyní jsou před námi senátní a komunální volby. Naše hnutí se transformovalo do standardní politické síly. Vytvořili jsme 14 krajských, na sto oblastních a bezmála dvě stovky místních organizací. Máme více než dva tisíce prověřených členů, museli jsme čelit pokusům různých politických turistů a lidí, kteří hledají v politice jen vlastní prospěch. Ustáli jsme je.

Do komunálních voleb jdeme se 486 kandidátkami, za kterými si stojíme. Za naše hnutí zároveň kandiduje 27 osobností do Senátu. Postavili jsme týmy profesionálů, kteří nejdou dělat takzvanou českou politiku, ale budou makat na tom, aby život nás všech v našich obcích a ve městech byl lepší.


Vážení spoluobčané,

v nadcházejících volbách chceme zjistit, jestli má hnutí, které přináší po 24 letech změnu do české politiky, stále ještě Vaši podporu. Chceme si spolu s Vámi ověřit, zda kroky, které činíme ve vládě a ve sněmovně, vnímáte pozitivně, zajímá nás, co bychom měli zlepšit a v čem přidat. A hlavně - chceme přinést změny jak v komunální politice, tak v Senátu.

Chceme řešit Vaše každodenní starosti a problémy a být Vám co nejblíže - ve Vaší čtvrti, obci, městě či regionu. Chceme radnice, které řeší zájmy občanů, nikoli jen zájmy politiků a jejich spřízněných firem. Chceme pokračovat v cestě k prosperitě a lepší budoucnosti našich dětí. K tomu potřebujeme vaše hlasy, které budou znít na radnicích i v Senátu.

Děkujeme, že nám budete držet palce. A nezapomeňte přijít k volbám,

ANO


Autor: Ladislav Kubík

Publikoval: -mk-

Čtěte také

8. 4. 2021 - MŠ Velké Meziříčí hledá ekonoma/ekonomku školy

Mateřská škola Velké Meziříčí, příspěvková organizace vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici ekonom/ekonomka školy. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s termínem nástupu 23. 8. 2021.

26. 8. 2021 - Stavebniny Libor Smejkal informují

Prodej stavebního materiálu bude zákazníkům plně k dispozici i přes uzavírku ulice Oslavická. Uzavírka komunikace Oslavická má proběhnout v termínu od 30. 8. do 30. 11. 2021.

15. 2. 2021 - Penny loni darovalo 320 000 porcí jídla

PENNY v loňském roce v rámci koronavirové krize věnovalo potravinovým bankám mimořádné dary v hodnotě 6 500 000 korun. Tyto dary znamenaly přibližně 100 tun pomoci potřebným. Celkem v roce 2020 PENNY...

4. 5. 2021 - Čím bylo jiné předávání Oscarů 2021?

Letošní ročník předávání filmových sošek Oscara pro nejlepší filmové tituly, režii, herce a herečky, ale i další kategorie, bylo skutečně výjimečné.


Komentáře ke článku

Počet komentářů 7.

[1] Vložil: Kratochvil, 30.9.2014, 05:16:35
Spíše jste jenom odnož socanů.Co jste dokázali splnit z Vašeho programu? Moc dobře si pamatuji, jak jste dokázali kritizovat předchozí vládu za velký schodek a že ušetříte 200mld co se tady rozkrádají. Ve finále se zmůžete v době růstu na schodek 100mld.... ještě horší než předchozí vlády.Hurá žije se na dluh! To už tady jednou bylo. Děkuji, nechci!
[2] Vložil: Zdenka K. , 30.9.2014, 08:28:59
Souhlasím s komentářem 1.
Přijde mi zvláštní, že tento článek je ve zprávách a ne v sekci inzerce. Také mi přijde zvláštní, že na čelní straně
letáčku není lídr strany z VM, ale Babiš. Ještě je také velmi divné, že ani jeden z kandidátů není členem Ano.
[3] Vložil: Bohouš, 30.9.2014, 08:51:24
Marketingová postavička Babiš spolehá na něco podobného jako TOP09 s Karlem. Bohužel pro ně lidé pochopili, že jedna tvář není celá strana.... a hlavně v obecních volbách to vůbec není o nějakém Babišovi....
[4] Vložil: Lada, 30.9.2014, 09:02:20
Babiš je jediný komu se dá věřit. A pokud si pozorně přečtete jeho dopis pochopíte, že na jeho kandidátce jsou jen lidé co si " nějak prověřil ", takže ANO, je to moje volba.
[5] Vložil: Občan VM, 30.9.2014, 11:59:25
ad4 : utopie, nedá se nikomu věřit.....
[6] Vložil: Čik, 30.9.2014, 14:38:38
4Zdenka K.:Když má někdo peníze,tak si zaplatí a je všude-bohužel...
[7] Vložil: Nemeziříčák, 1.10.2014, 01:25:01
Normální politická agitka, navíc lehce rozkódovatelná, většina uvidí foto "ANO, bude hůř" a dál nečte. Což je jedině dobře.
Diskuse uzavřena.

Facebook Twitter INSTAGRAM Youtube
MASÁŽ - Martina Chytková, dipl.f.
Nejnovější Nejdiskutovanější Nejčtenější

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Prodávejte on-line na kvalitním a responzivním e-shopu.

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

VEZEKO: Hledáme zaměstnance...
TOPlist