PANORAMA FITNESS
Dnes je 19. června 2024, svátek má Leoš, zítra Květa.
  • Školní sbory koncertovaly v Jupiter clubu.
  • Cesta v Balinském údolí je posypána jemnou prosívkou. Do čtvrtka bude cesta zaválcována. Pak už se bude dobře jezdit i chodit. Více foto na našem Facebooku.
  • Oslavická se roztančila již na třetím ročníku školní taneční soutěže Star dance. Víc jak 50 fotografií najdete na našem Facebooku.
  • Bazény na koupališti jsou připraveny na spuštění provozu. K tomu by mělo dojít v pátek 21. června.
  • Silnčáři stále vylepšují stav vozovky na Uhřínovské silnici.
  • Aby se při pouti neprášilo...

ANDREJ BABIŠ - komunální volby 2014

- - 29. 9. 2014 - komentářů  0
ANDREJ BABIŠ - komunální volby 2014
ANDREJ BABIŠ - komunální volby 2014
ANDREJ BABIŠ - komunální volby 2014

Vážené dámy, vážení pánové, omlouvám se, že takto narušuji Vaše soukromí. Mám ale za to, že se sluší poděkovat za důvěru, připomenout, co jsme slíbili, co ve vládě a ve sněmovně plníme, a pozvat Vás k podzimním volbám.


Také se sluší připomenout, že jsme se - alespoň podle mého soudu - nestali klasickými českými politiky, za nimiž nejsou vidět žádné výsledky. Neuzavřeli jsme se v Praze na Malé Straně, stále Vám nasloucháme a rozumíme Vašim starostem a problémům. Byli jsme s Vámi před parlamentními volbami, jako jediní jsme se za Vámi rozjeli i po volbách a jsme mezi Vámi i teď.

Díky přízni a důvěře bezmála milionu lidí v parlamentních volbách se nám povedlo zabránit vládě ČSSD podporované komunisty. Daří se nám brzdit další zadlužování země, nezvyšují se daně a postupně napravujeme největší nespravedlnosti pravicových vlád, které přes všechny sliby daně několikrát navýšily a šetřily hlavně na seniorech, rodinách s dětmi, na nemocných a hendikepovaných.

Jako první jsme udělali audity v našich resortech, seškrtali jsme nesmyslné externí služby a zakázky, začali jsme investovat do projektů, které skutečně slouží lidem. Nyní už se opět staví dálnice a obchvaty měst, ekonomika se díky investicím rozhýbala pozitivním směrem, klesá nezaměstnanost a čekáme i nižší schodek rozpočtu. Ač média stále rozebírají naše hnutí, jsem přesvědčen, že za sebou nemáme žádné skandály. Pokud se náznak nějakého objevil, okamžitě a rázně jsme jej řešili.

Já osobně stále plním to, co jsem říkal už před parlamentními volbami: Nebudu krást, nebudu lhát, budu pracovat pro lidi. Na tomto programu nehodlám nic měnit a trvám na něm i v rámci celého hnutí ANO.

Nyní jsou před námi senátní a komunální volby. Naše hnutí se transformovalo do standardní politické síly. Vytvořili jsme 14 krajských, na sto oblastních a bezmála dvě stovky místních organizací. Máme více než dva tisíce prověřených členů, museli jsme čelit pokusům různých politických turistů a lidí, kteří hledají v politice jen vlastní prospěch. Ustáli jsme je.

Do komunálních voleb jdeme se 486 kandidátkami, za kterými si stojíme. Za naše hnutí zároveň kandiduje 27 osobností do Senátu. Postavili jsme týmy profesionálů, kteří nejdou dělat takzvanou českou politiku, ale budou makat na tom, aby život nás všech v našich obcích a ve městech byl lepší.


Vážení spoluobčané,

v nadcházejících volbách chceme zjistit, jestli má hnutí, které přináší po 24 letech změnu do české politiky, stále ještě Vaši podporu. Chceme si spolu s Vámi ověřit, zda kroky, které činíme ve vládě a ve sněmovně, vnímáte pozitivně, zajímá nás, co bychom měli zlepšit a v čem přidat. A hlavně - chceme přinést změny jak v komunální politice, tak v Senátu.

Chceme řešit Vaše každodenní starosti a problémy a být Vám co nejblíže - ve Vaší čtvrti, obci, městě či regionu. Chceme radnice, které řeší zájmy občanů, nikoli jen zájmy politiků a jejich spřízněných firem. Chceme pokračovat v cestě k prosperitě a lepší budoucnosti našich dětí. K tomu potřebujeme vaše hlasy, které budou znít na radnicích i v Senátu.

Děkujeme, že nám budete držet palce. A nezapomeňte přijít k volbám,

ANO


Autor: Ladislav Kubík

Publikoval: -mk-

Čtěte také

9. 4. 2024 - Bistro Cafe Z Palet ve Velkém Meziříčí

Bistro Cafe Z Palet ve Velkém Meziříčí
Nově otevřené Bistro Cafe Z Palet ve Velkém Meziříčí na Karlově 2098, nabízí brzké snídaně, denní menu i odpolední kávu.

25. 10. 2023 - Ahoj Země - ahoj podzime! Odpoledne pro malé i velké

Ahoj Země - ahoj podzime! Odpoledne pro malé i velké
Pátý ročník ekologického dne pro děti i dospělé, tentokrát v podzimním termínu. Pojďte s námi strávit odpoledne, pobavit se o ekologii nebo si třeba něco vyrobit.

15. 4. 2024 - Jak na jaře bojovat proti alergii? Jak se chránit doma i venku?

Jak na jaře bojovat proti alergii? Jak se chránit doma i venku?
Jarní období hodně lidí miluje, protože se příroda probouzí po zimě k životu. Právě nyní ale začíná také všechno růst a kvést, což pro alergiky a astmatiky znamená čas plný problémů. Každý...

22. 2. 2024 - Jak nejlépe ochránit vaše rostliny před chorobami a škůdci?

Jak nejlépe ochránit vaše rostliny před chorobami a škůdci?
Pokud se věnujete zahrádkaření, pak vám asi ani nemusíme říkat, čemu všemu jsou vaše rostliny neustále vystavovány. Ať už jde o plevely, invazivní hmyz, choroby nebo jiné škůdce, vždy je jen na...


Komentáře ke článku

Počet komentářů 7.

[1] Vložil: Kratochvil, 30.9.2014, 05:16:35
Spíše jste jenom odnož socanů.Co jste dokázali splnit z Vašeho programu? Moc dobře si pamatuji, jak jste dokázali kritizovat předchozí vládu za velký schodek a že ušetříte 200mld co se tady rozkrádají. Ve finále se zmůžete v době růstu na schodek 100mld.... ještě horší než předchozí vlády.Hurá žije se na dluh! To už tady jednou bylo. Děkuji, nechci!
[2] Vložil: Zdenka K. , 30.9.2014, 08:28:59
Souhlasím s komentářem 1.
Přijde mi zvláštní, že tento článek je ve zprávách a ne v sekci inzerce. Také mi přijde zvláštní, že na čelní straně
letáčku není lídr strany z VM, ale Babiš. Ještě je také velmi divné, že ani jeden z kandidátů není členem Ano.
[3] Vložil: Bohouš, 30.9.2014, 08:51:24
Marketingová postavička Babiš spolehá na něco podobného jako TOP09 s Karlem. Bohužel pro ně lidé pochopili, že jedna tvář není celá strana.... a hlavně v obecních volbách to vůbec není o nějakém Babišovi....
[4] Vložil: Lada, 30.9.2014, 09:02:20
Babiš je jediný komu se dá věřit. A pokud si pozorně přečtete jeho dopis pochopíte, že na jeho kandidátce jsou jen lidé co si " nějak prověřil ", takže ANO, je to moje volba.
[5] Vložil: Občan VM, 30.9.2014, 11:59:25
ad4 : utopie, nedá se nikomu věřit.....
[6] Vložil: Čik, 30.9.2014, 14:38:38
4Zdenka K.:Když má někdo peníze,tak si zaplatí a je všude-bohužel...
[7] Vložil: Nemeziříčák, 1.10.2014, 01:25:01
Normální politická agitka, navíc lehce rozkódovatelná, většina uvidí foto "ANO, bude hůř" a dál nečte. Což je jedině dobře.
Diskuse uzavřena.

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email [email protected].
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

Lisovna plastů, spol. s r.o. hledá zaměstnance
TOPlist