Závody proběhly v neděli 9.11.2014 v hale TJ Tesla Brno Na těchto závodech nás reprezentovali dva karatekové a to Radim Kocourek a Tobias Řezáč. Oba dva nositelé 7.KYU (žlutý pás).
Pro oba dva to byli teprve třetí závody. Tobík soutěžil v kata mladších žáků 10-11 let. V této soutěži se mu dařilo a vyhrál dva zápasy. Nervozita byla, ale veliká a tak se mu třetí zápas nepovedl a prohrál. I tak, ale bojoval o třetí místo a tento čtvrtý zápas zaslouženě vyhrál.
Radim soutěžil v kumite mladších žáků 10 - 11 let. Tady podal velice pěkný výkon a s přehledem vyhrál. Toto vítězství je o to cennější, že si vybojoval postup na mistrovství české republiky.
Rekapitulace:
1.místo Radim Kocourek v kumite ml.žáci 10 - 11 let -35 kg
3.místo Tobias Řezáč v kata ml. žáci 10 - 11 let
Kluci, děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu a města.
Marek Smejkal trenér
Autor: Marek Smejkal trenér
Publikoval: -kas-
Prozatím nebyl vložen žádný komentář.
Diskuse uzavřena.