MILWAUKEE: Nová prodejna ve Velkém Meziříčí!
Dnes je 2. října 2023, svátek má Olívie / Oliver, zítra Bohumil.
  • V neděli 1. října 2023 začal 21. ročník městské ligy. Foto ze zápasu Vídeň - Bory.
  • Hudební festival Jakuba Pustiny v neděli večer v koncertním sále Jupiter clubu nabídl významného hosta, operní divu Gabrielu Beňačkovou.
  • Po nedělním fotbalovém derby slaví tým Velké Bíteše, který zvítězil 1:2. Zápas sledovalo více jak 400 diváků.
  • Nová brána dynamických vah na silnici II/602 byla vztyčena.
  • Ve Stránecké Zhoři se dnes konala za hojné účasti veřejnosti tradiční akce Svatováclavské ohně.
  • Podzimní zámecké nádvoří.

Střípky

- - 19. 11. 2014 - komentářů  0
Martin Klement.
Martin Klement.
foto: Jiří Michlíček

Kdysi jsem napsal článek o paradoxech naší doby, a věděl jsem, že jeho obsah není konečný. Své dnešní zamyšlení bych spíše nazval STŘÍPKY.


Hon na prezidenta- Tak nám chtějí odstřelit prezidenta paní Milerová. Řekl by Švejk. A hodlají k tomu využít čehokoli. Je těžko stravitelné, že pan prezident řekl pravdu o „disidentské“ dívčí kapele Pussi riot. Je nepřekousnutelné, když řekne pravdu o listopadových událostech, ze sklonku devadesátých let minulého tisíciletí. Už vůbec není možné publikovat jeho názor na listopadové události a dění na Ukrajině. Nevadí, že je to názor mnoha jiných celosvětových politiků, naše média jsou v každém případě celosvětová… Dokud měl Gorbačov teze hodné západu, dostal dokonce Nobelovu cenu, ale dnes, když souhlasí s Putinem, a dává vinu za veškeré problémy na Ukrajině západnímu rozpínání, není pro něj v tisku místo. Přesto je jeden z hlavních protagonistů rozdělení světa. Jen má dnes stejné otázky jako já. JAK TO, ŽE ZÁPAD NEDODRŽEL SMLOUVU, O NEŠÍŘENÍ SPOLKU NATO NA VÝCHODNÍ ÚZEMÍ?! Proč západ neustále útočí na Rusko ve vymyšlených scénářích a vyvolává novou vlnu studené války?

 

Pan prezident se na takovéto otázky nebojí odpovědět, a tak se u nás stává módním trendem, pořádat akce na jeho odvolání, jelikož je nutné odstranit prezidenta, který se vymkl kontrole a dovoluje si spisovnou a uchu lahodící češtinou říkat pravdu.

 

Když jsem sedmnáctého listopadu vzpomenul zapálením svíčky na náměstí Velkého Meziříčí na hrdinství našich studentů v boji proti okupaci a nacismu, vyslechl jsem si s lehce pobaveným, ironickým ale i posmutnělým úsměvem, od několika přítomných pravicových spoluobčanů výtku, že tam, jako komunista nemám co dělat, a že svou přítomností degraduji vzpomínku na sedmnáctý listopad 89. Ó, jak jsem rád, že na své dětství vzpomínám, jako na plné her, možností volnočasových aktivit, ve snadno dostupných kroužcích i ve skvěle řízeném PIONÝRU. Ve škole nás učili logickému smýšlení i úctě ke stáří a pravdomluvnosti. Mou paměť nepokřivila propaganda lidí, kteří na socialismu nikdy neviděli ani zrnko dobrého, a kteří lžou ostatním i sami sobě ve snaze ospravedlnit rozdělení, a rozkradení tehdy fungujícího státu. Nikdy jsem já, ani nikdo v mém okolí netrpěl hladem. Nikdo se neživil vybíráním popelnic, a nikdo nestrádal pod mostem. Místo mandarinek a banánů jsem s láskou konzumoval českomoravská jablka, hrušky i hrozny. Děti byly zdravé, netrpěly nadváhou ani nemocemi z vysedávání u počítačů…

 

Ano, člověk s takovými vzpomínkami opravdu nemá v den výročí návratu kapitalismu vůbec nárok vyjít ven z bytu, natož zapálit svíčku, jejíž plamínek by mohl ukázat cestu demokracii a pravdě. Zatím si obě slečny cestu k nám, do srdce Evropy ještě nenašly.


Autor: Čekám na ně. S úctou Martin Klement

Publikoval: -kas-

Čtěte také

26. 6. 2023 - Moje vzpomínka na pí. učitelku, házenkářku Miladu Blechovou - Klapalovou

Moje vzpomínka na pí. učitelku, házenkářku Miladu Blechovou - Klapalovou
Zemřela dne 21. června 2023 ve věku 102 let.

5. 5. 2023 - Nový seriál: Sondy do historie

Nový seriál: Sondy do historie
Historická pravda by měla být založena na faktech. Tedy na tom, co lze jednoznačně doložit. Vše ostatní jsou do určité míry spekulace. Jinou otázkou pak je, hledat pravdu PROČ k těmto událostem...

19. 7. 2023 - A tak přijde předžalobní výzva…

A tak přijde předžalobní výzva…
Když jsem šel podepsat smlouvu o pronájmu bytu na další tři měsíce a již nebyl upozorněn na to, že by rada města další prodloužení pronájmu něčím podmiňovala, či přímo zamítla, dospěl jsem...

4. 5. 2023 - Nenávist

Nenávist
Kdysi bylo na naší planetě více druhů, jež měli šanci vyvinout se během evoluce ve „vládce“ Země. Na neštěstí se tím, kdo tuto soutěž vyhrál, byl předchůdce člověka. Těžko spekulovat, ale nebyl...


Komentáře ke článku

Počet komentářů 108.

[1] Vložil: Janek, 19.11.2014, 11:26:02
Tak to máš štěstí, kdyby jsi tu svíčku zapálil někdy kolem roku 1986, tak bys na ty jablíčka z vysočiny vzpomínal z báně ty OSLE.
[2] Vložil: Tom, 19.11.2014, 15:33:13
Pane Klemente, nevím, kde momentálně žijete a možná tam nemáte možnost si pustit televizi nebo přečíst zprávy na internetu. Ale my tady v ČR máme možnost vídat prezidenta a jeho mluvčího Ovčáčka cintat v televizi prakticky denně. Zrovna před chvílí mluvil na ČT24 a zase si moc se slušností nelámal hlavu. Tak to jen k prvnímu odstavci.
Co se týká druhého odstavce, pusťte si záznam z Červeného Hrádku, kterak situaci před listopadem 1989 výjimečně kriticky hodnotí sám nejvyšší komunista Milouš Jakeš - viz odkaz tady https://www.youtube.com/watc… . Je to hodinka vašeho času, tak by to možná postačilo pro nějakou vaši sebereflexi.
K poslednímu odkazu - jako komunista s poněkud zamraženými názory vypadáte při zapalování svíčky 17. listopadu poněkud pokrytecky. Ona ta připomínka Mezinárodního dne studentstva je vlastně i myšlena proti komunistickému režimu, protože ten si pak došlápl zase na studentskou poklidnou demonstraci.
Váš popis Pionýra ale sedí na skautského Junáka. Nechodil jste spíš tam? Že vám to tak splývá.
[3] Vložil: ww, 19.11.2014, 20:59:10
Dávám zelenou kartu pro pana prezidenta!
[4] Vložil: Ender, 20.11.2014, 07:03:18
Na Zemana nikdo hon pořádat nemusí - on se uštve sám. Nejhorší na něm je, že LŽE jak malé děcko (např. viroza, jeho články o listopadu 89 před lety a prohlášení nyní,..) a dále se vyjadřuje k věcem, o nichž nemá páru (např. poslání vojáků na Golany). Proč třeba uznává územní celistvost Číny a nikoli Ukrajiny?
A ještě by mě zajímalo, proč už se neukazuje se svojí dcerou? Nebude to náhodou tím, že si zahrála taky na Pussy?
[5] Vložil: rejpal, 20.11.2014, 08:22:04
Chcete říct,že vlastenec taky spící kníže,co nezná ani slova hymny,by byl lepší?Ve finále,kdyby tam seděl kdokoliv,stejně by to bylo špatně.Jedno je jisté.Čím dál,tím víc se upínáme k USA,a to taky není dobré.Naše média účelově lžou.Dnes máme možnost sledovat televize,internet z celého světa.Jazykové bariéry nejsou,takže není třeba tlumočníků.Pak se dozvíme,že USA pozvolna zavádějí studenou válku.Putin se pochopitelně brání.Ale podle našich médií je on agresor.Když to řekne prezident,tak je oheň na střeše.Zkrátka národ tupounů.Když pozval,nebo chce pozvat Putina na oslavy do Terezína,už křiklouni řvou.To chcete před celým světem zpochybnit,že Rusové se nepodíleli na osvobození vězňů z koncentračních táborů.To snad nemyslíte vážně.Celý svět to ví,jen u nás to nebyla pravda.To už opravdu nepotřebuje komentář.O inteligenci vrhačů vajec,taky není třeba přemýšlet.Zvlášť,když tomu přihlíželi ostatní pozvaní prezidenti.To nebyla ostuda Zemana,to byla ostuda tímto celého národa.
[6] Vložil: Tom, 20.11.2014, 19:27:05
Když opilý Zeman málem pozvracel klenoty, možná se objevila nějaká malá demonstrace, ale za chvíli to vyšumělo. Když si Zeman začal klást podmínky, jak a jestli bude jmenovat rektory, chvilku se to propíralo všude možně, ale nic moc se nedělo a dlouho to nevydrželo. Když si Zeman vynutil vlastní úřednickou vládu i přes to, že poslanecká sněmovna byla schopná a ochotná si sestavit regulérní politickou vládu, propíralo se to všude možně poměrně dlouho, ale bez zásadních protestů na mezinárodních akcich. Dokonce ani v krajích, když po nich cestoval loni, na něj lidi nepokřikovali. Jakmile ale začal letos cintat do rádia jako dlaždič, začal se paktovat s Čínou s tím, že lidská práva ho nezajímají, a když začal podporovat Rusko i přes zjevnou anexi Krymu a posílání neoznačených vojáků a techniky na východ Ukrajiny, přestoupil už pomyslnou hranici únosnosti a dostal se na území ostudy. Nejhorší je, že to není ostuda jeho, je to ostuda státu, který reprezentuje. Slyšeli jste někdy mluvit jako kanál Obamu? Putina? Britskou královnu? Assada? Kim Čong Una? Jestli už tohle není ostuda napříč ideologiemi a státy, nevím, kam až by podle vás měl zajít.
Červená karta je minimum toho, co zasluhuje. Vejce sice nebyly úplně v duchu tradic 17. listopadu a některá nedoletěla svému adresátovi, ale je to takový mírný náznak toho, že pan prezident by se měl nad sebou zamyslet a předhodnotit, jestli je opravdu prezidentem všech obyvatel republiky.
[7] Vložil: hlinistak, 21.11.2014, 08:13:47
Pan rejpal je zrejme clenem toho "narodu tupounu", jak pise. Jiste si jednoduse po prekladu prectete, co Rusko garantovalo Ukrajine v Budapestskem memorandu v roce 1994 - viz en.wikisource.org/wi… Pak muzete polemizovat, co svet vsechno vi a o cem ruska propaganda mlci. Vas evidentne ovlivnila s tim vasim tvrzenim o zavadeni studene valky.
[8] Vložil: rejpal, 21.11.2014, 08:21:45
7.Píšu o současnoti.Neřeším rok 1994.V té době taky naši mocní slibovali platy 26000,a kdo je má?To,na co se odvoláváte,neřeší současnost.
[9] Vložil: rejpal, 21.11.2014, 09:54:48
Ještě dodatek k 7.Klause nemusím,ale je na netu jeho vyjádření o zmiňované studené válce.Zkuste si to přečíst.Jste zřejmě jeho obdivovatel,a co řekl,vám asi nebude vonět.Pravda ,to je to,co se dneska nehodí.
[10] Vložil: fakta, 21.11.2014, 09:58:41
pro 8/ 26tis. hrubého má asi 35% obyvatel
[11] Vložil: V.N., 21.11.2014, 10:16:13
Vy pravičáci byste tady chtěli Berndta Posselta že jo!Jenom se vám to nechce hned napsat a když někdo brání naše národní zájmy byť použitím vulgarit to samozřejmě je špatné tak ho hned hodíte do ruského koše kdyby na Hradě byl Karlík tak už jsme zřejmě dávno americkou kolonií.Co naplat že třeba prezident Beneš byl slušný až noblesní ale jak to vše končilo víme z historie.
[12] Vložil: Tom, 21.11.2014, 12:36:10
11: Jak vás napadl Berndt Posselt? To je figurka zase z úplně jiného soudku. A co jsou podle vás národní zájmy, které hájí Zeman? A kdo kdy určil, že toto bude národní zájem? Na našem území žijí národy Čechů, Moravanů a Slezanů (když pominu ještě národnostní menšiny). Zájmy kterého národa chrání Zeman? Jakým způsobem chce jejich ochrany docílit? Sprostou mluvou, ignorováním lidských práv v Číně nebo překrucováním ruské agrese na Krymu, potažmo na Ukrajině? To máme tedy proč být na něj hrdí. :-/
Národní zájem je takové spojení, které hezky zní na obrazovce, ale už se těžko vysvětluje, že?
Jak skončilo Benešovo prezidentování? Máte na mysli, jak skončilo tím, když se na nás ve 38. světové mocnosti vykašlaly a nechaly nás zabrat nacistickým Německem? Příznivci Putina by chtěli to samé, nechat ho zabrat Ukrajinu.
Nebo když v roce 48 komunisti převzali vládu? Jakou měl prezident tehdy pravomoc něco udělat?
A co všechno tohle znamená? Znamená to, že Benešova slušnost zapříčinila vpád nacistů do naší země nebo převzetí moci komunisty?
[13] Vložil: hlinistak, 21.11.2014, 13:25:14
pro [9] Klause neuznavam a ani ho nemusim, bylo to tak vzdy - tedy i v minulosti.
Je videt, ze by uz mel byt hospitalizovan. Ambulantni pece na nej evidentne neucinkuje.
[14] Vložil: Honza, 21.11.2014, 21:36:32
Bez osobní odvahy a odpovědnosti nelze dělat politiku opravdovou, demokratickou a lidovou.
[15] Vložil: V.N., 22.11.2014, 00:36:27
Ano Tome tvoje argumenty jsou solidní a přesvědčivé jak jsi si všiml já Miloše Zemana kritizuji za jeho výroky no dobře dokonce je anexe Ukrajiny agrese ovšem Tome zamysli se nad důsledky prostě v diplomacii není a nedělá se to říkat ve sdělovacích prostředcích pravdu,měl jsem letos na Náměstí ve Velkém Meziříčí možnost mluvit s premiérem Sobotkou asi půl hodiny a nejen já i lidi z VM a víš jaký z toho mám už ne pocit a názor, v podstatě Sobotka řekl a odpověděl kolegovi kolik stojí naše účast v Afgánistánu nebo co dáváme do EU a je to tak že naše sdělovací prostředky lžou!A kdyby jenom to!
[16] Vložil: V.N., 22.11.2014, 04:02:46
Tome dobře napiš zde jak by jsi si to představoval dívej můj otec ročník 1922 za války se skrýval nenastoupil do Říše četníci z Velkého Meziříčí ho hledali ano je třeba říct že jeden s četníků byl jeho spolužák věděl kde se skrývá a nikdy ho neprozradil věděl kde se skrývá ale to přece nechceme aby se zase dělo!
[17] Vložil: P., 22.11.2014, 14:42:17
Teď jsem se díval na video tak mě nasral že ho nenechám vydechnou ano prohraju začnu mu posílat zprávy on na to bude kašlat a až půjde na záchod skončí jeho život.
[18] Vložil: lW.N., 22.11.2014, 15:26:15
Vy pravice Kaluska si vyschněte víte to je génius zla my ho známe on zná nás no dobře kdy kdo převáží?Uvidíme máme čas!Voličky což je nejhorší rozhodnou on Kalousek jak už vím je ženám sympatický?Ženy rozhodnou my chlapi ho nesnášímepřes věci no to si musí ženy zamyslet?.W.N.
[19] Vložil: ln, 22.11.2014, 15:35:27
Kalouskek je génius zla,vojáci USA a předstvte si kdyby oni nechtěli obrovská odvaha a zachraňovat nás Evropany ano pravdu má Vašek Havel!"On Vašek není gauner on říká věci které jsou platné po dnešek
LN.
[20] Vložil: Jsou věci mezi USA o, 22.11.2014, 15:50:30
Vašek říkal pravdu on se nebál řekl lidem jaký je svět a život ale nebyli jsme pod ruskem myslíte víte co vám řeknu kdyby tady nwebyla demokracie tak já osobně bych byl mrtev.Raději jednoho američana než rusa?Myslíte to vážně?KdyýL.N.ž uvidím Američana zastřelím ho pro výstrahu.a nejsem komunista!Proč?
[21] Vložil: L.N., 22.11.2014, 16:34:52
Běž se podívat na Františkov chčes zase zpátky Komunizmuz?:A nebo ano?Potom ovšem budiš ti země volná.Přeje LN sociální demokracie.
[22] Vložil: Tony, 22.11.2014, 17:08:18
ad 8: mám i víc, nicméně obhajoba komunismu se rovná obhajobě fašismu. Nikdo a nikdy mě nezlomí k tomu, abych propagoval cokoliv jiného než demokracii a svobodu slova. Bohu dík čas komunistických zvěrstev, týrání, ponižování a útisku je za námi. Děkuji, že naše děti a vnoučata už budou žít jako lidé a ne jako my. Komunisti dokázali za dvě generace zničit to, co prostý lid budoval po staletí.
[23] Vložil: Tony, 22.11.2014, 17:17:43
co Vy spoluobčané, jste spokojení s volbou pussydenta Zemana? Já ne a nestytím se za to. Miloš Zeman není můj prezident. Nedovedu si představit, že by byl kdokoliv jíný tak ostudný představitel naší země.
[24] Vložil: doktor, 22.11.2014, 18:51:38
něco z netu:
Mail z Prahy
18.11.2014
Dobrý den,
Nejdříve sorry Noro za "kilometrový e-mail", ale tohle je vážné. Rád bych se podělil o pár zážitků z dnešní "protizemanovské akce" v Praze na Národní třídě a Albertově. Nebudu zdržovat podrobnostmi o tom, kdo a jakým způsobem demonstraci oficiálně svolal a jak ji propagovala Česká televize a další masmédia (to se dá dohledat). Jen doplním pohled člověka, co byl přímo na místě.
Signifikantním momentem celé akce mělo být "udělení" červené karty prezidentu Zemanovi za jeho údajně pro-ruský postoj (resp. nedostatečnou kritiku Moskvy a Putina) ohladom Ukrajiny a za jeho nedávnou návštěvu Číny. Oficiálně to bylo kvůli jeho rozhlasovému interview Hovory z Lán (Slobodný vysielač o něm informoval, dokonce i část pouštěl v infovojně) v němž kritizoval Pussy Riot a "pražskou kavárnu," tedy pravdoláskaře a Havloidy.
Od pohledu bylo zajímavé, že si všichni (až na pár vyjímek co vzali do rukou a na sebe cokoli červeného) přinesli stejné karty, ve stejném odstínu červené o stejné velikosti a ze stejného materiálu. Bylo jich několik tisíc. Pak jsem si všiml několika žen, které je na křižovatce se Spálenou u stánku z přepravek rozdávaly. Jedna z nich hovořila s ostatními anglicky a tak jsem se jich zeptal, zda jsou organizátoři. Nikdo neodpovídal, tak jsem se zeptal, pro kterou důvěryhodnou neziskovou organizaci pracují. Opět bez odpovědi. Následně jsem se zeptal té anglicky hovořící, zda nepracuje pro US Embassy Prague. Otázku jsem zopakoval a chtěl jsem si dotyčné ženy vyfotit telefonem. To už se ke mě přihnali dva muži, kteří do mě začali strkat a sunout mě na chodník s tím, že jsem "provokatér" a "zasranej komunista". Takhle mě zatlačili několik metrů od místa výdeje karet a pak ještě "hlídali" abych náhodou nezlobil.
Kolem sebe jsem viděl zfanatizované pravdoláskaře a Karljugend, množství ukrajinských vlajek, tibetských vlajek, plakátů s Pussy Riot, mnoho nenávistných transparentů na téma Rusko a Zeman a k vidění byla i jedna černo-červená banderovská vlajka.
Vzhledem k tomu, co se potom odehrálo na Albertově, kde byli kromě Zemana i prezidenti celé V4, to na mě působí dojmem, že Američané sesazují našeho prezidenta. Je to ostatně "jejich styl". Nelze si nevšimnout, že se jedná o stejný scénář jako v Kyjevě. Sesadit demokraticky zvoleného presidenta, dosadit místo něj poslušného sudeťáka a národ poštvat proti sobě.
Až budou posílat naše muže umírat na Ukrajinu, prosím, ať pošlou přednostně ty, kteří dnes mávali kartičkami na Národní třídě. Nebyly to Open Card. Byly to letenky na Ukrajinu. Tam totiž dnešní akce v krvi skončí. Válkou. Konec konců byl to právě Porošenko, kdo dnes prohlašoval, že je připraven na "totální válku" s Ruskem. Děkuji hloupým zmanipulovaných studentům.
Otázka na pana Huďa: Existuje podle vás nějaký způsob, jak lze těmto organizovaným "Majdanům" a rozdmýchávání nenávisti mezi lidmi proti nepohodlným za podpory masmédií, čelit?
Díky!
S pozdravem,
Jan
[25] Vložil: rejpal, 23.11.2014, 08:08:45
To je ta pravda,kterou naše média tají,nebo záměrně zkreslují.Nová totalita.V pátek v Hyde Parku,na Čt 24,byl senátor Veleba.Opět se ukázal,jako zdatný rétor.Moderátora evidentně rozhodil.To,co chodilo v liště,podstatně dokazovalo činnost našich sdělovacích prostředků,pro koho pracují.
[26] Vložil: M.Klement, 23.11.2014, 19:38:16
Majdany jsou již za humny. Pod drobnohledem USA jsou ned tři země ze středu Evropy. Kromě Zemana je již políčeno na Fica i Orbána. Všicni tři se prezentují odmítáním sankcí i účelového napadání Ruska. V Maďarsku se snaží dostat Spojené státy do ulic lidi pod lživým tvrzením o korupci šéfky daňové zprávy Ildikó Vidaové, které stejně jako dalším pěti vysoce postavených maďarských představitelům zakázaly vstup do země. U nás jsou to nesmysly o "lžích" prezidenta Zemana. Jak daleko zajdou? Bude se u nás taky střílat jako na Ukrajině?
[27] Vložil: Tom, 23.11.2014, 23:02:17
24:
Fajn, tak já si vymyslím zase jiný mail z Prahy a budu ho rozesílat taky. Bude v něm něco ve stylu: "Na Klárově jsem si všiml paní s přepravkou, která tam rozdávala vajíčka těm asi 50 podporovatelům Zemana. Když jsem se jí zeptal, jestli není z ruské ambasády, neodpověděla. Místo toho se přihnali dva hromotluci a nadávali do imperialistů a rusofobů.
Na Albertově jsem pak kolem sebe měl několik rusky mluvících zoufalců, kteří začali po prezidentovi házet vejce, aby tak celé vystavování červených karet dehonestovali."
Tak co, který z těch mailů bude pravdivější?
Právě ekonomické sankce jsou jedním z nástrojů, jak potlačit tu válku, která už na Ukrajině je (tedy nikoli, že nějaká válka teprve bude a že ji budeme spolu s Amerikou hasit). A příčinou nebo alespoň štědrým podporovatelem je Rusko. Tak jako na Krymu.

25:
Myslíte, že si totalita pozve do !hodinového! diskusního pořadu člověka, který podporuje prezidenta, když podle vás je ta totalita proti prezidentovi? A pozve si ta totalita do dvouhodinového nedělního diskusního pořadu pana Macha, který by nejradši ustrašeně předal půl Ukrajiny Putinovi?
Před volbami do poslanecké sněmovny jste křičel vy osobně proti vládnoucí pravicové koalici. Zvítězila levicová sociální demokracie a sestavila koalici svou. Můžete mi říct, jak se ta totalita projevuje teď? Kdo z nich je ta totalita, když Zeman i ČSSD jsou prakticky z téhož tábora, pouze Zeman už začíná trochu senilnět? Kdo už by měl být v čele státu, abyste se podle vás nechoval totalitárně?
[28] Vložil: starý pes, 25.11.2014, 16:40:19
Jak Vás tak čtu Tome (27), Goebbels by z Vás měl radost. Je vidět, že záleží pouze na schopnosti si vymyslet něco co do sebe, jakoby zapadá. Skutečnost, že protizemanovské protesty organizovaly dvě nadace řízené americkou ambasádou za spolupráce PR agentury, která se proslavila čírem určitě znáte. Nedělejte z nás prosím blbečky. Díky.
[29] Vložil: starý pes, 26.11.2014, 07:36:55
Pro ostatní zde: aeronet.cz/news/vime…
A dá se toho najít víc. Radost z toho však asi bude mít málokdo. Tedy alespoň pokud se považuje za Čecha.
[30] Vložil: Tom, 26.11.2014, 00:10:14
Milý Starý pse, ten Goebbles byl spíš vzorem pro autora toho webu, na který odkazujete. Cituji z tiráže webu: "AE News (American European News) je nezávislý internetový zpravodajský portál připravovaný českými a slovenskými krajany žijícími v Holandsku, Rusku a v USA." Viz na stránce dole aeronet.cz/news/ I dítě školou povinné pochopí, že webový server, za nějž se stydí i sám autor, a proto se pod něj nepodepíše, se nedá brát vážně. Mimochodem - sídlo webu je na letišti v holandském Eindhovenu :-) viz tady aeronet.cz/news/kont… . Jinak samozřejmě - to placení nadacemi US ambasádou je nesmysl, pro který není ani důkaz, ani indicie (kromě toho nesmyslného dopisu výše).
Obdobné je to s vyjádřením pana Klementa ve 26, nic, pro co by měl důkaz.
Víc asi netřeba dodávat.
[31] Vložil: budvar, 26.11.2014, 10:04:18
Jak to tak sleduji, stačilo 25 let "demokracie" a národ je totálně rozvrácen. My nepotřebujeme ani světovou válku, my se tady vymlátíme navzájem.
[32] Vložil: Tom, 26.11.2014, 10:28:38
Rozvrácen? Tím myslíte, že má každý na všechno svůj názor? To je snad správné, ne?
[33] Vložil: kája, 27.11.2014, 12:00:25
Oprášíme Gottwaldovo heslo : Republiku si rozvrace nedáme! To možná i Tom se bude divit.
[34] Vložil: starý pes, 27.11.2014, 13:08:08
Milý Tome. Osobně budu moc rád, když budeš mít pravdu ty a ČT. S ohledem na dané okolnosti a možný scénář je totiž ta druhá varianta, alespoň pro mě daleko horší. A ta Budvarova prognóza taky není od věci (31). Bohužel se kamsi vytrácí právo na názor. Odlišný názor. A ne každý dokáže poslouchat a navíc ještě přemýšlet o tom, co mu říká ten druhý. To se pak mohou lidé těžko domluvit, to už není diskuze ...
[35] Vložil: Socka, 27.11.2014, 23:57:06
Ne neobhajuji komunizmuz nakonec našeho z nejlepších lidí generála Robotku popravili a podívejte se on chtěl demokraciii i já ji chci dokonce i Martin Klement pak se ptám takto:Proč komunistický systém v roce 1952 v 5.40 hod ráno nechal popravit hrdinu našeho člověka podplukovníka Josefa Robotku nezapomeneme nedá se!To neuděli fašisté to udělal zbabělý komunistický ne my nejsme komunisté jsme sociální demokraté a to je rozdíl!komunistický systém!
[36] Vložil: V.M., 28.11.2014, 00:30:46
Dnes dopisem nepožádám. Pane Radku víte proč jste vyhrál zjistil jsem to mají vás rády ženy bez rozdílu já vám to přeju ale musíte si to zasloužit!
[37] Vložil: Socka, 28.11.2014, 00:37:19
Ženy rozhodnou kdo bude u moci nejenom ve VM!Veni-vidi-vici.
[38] Vložil: Socka 2, 28.11.2014, 00:50:51
Po jednom roce to tam nebylo stopuju automobily na Františkově asi tři čtvrtě hodiny a dívám se věř nebo nevěř jde takhle po přechodu pro lidi ježek a dívá se do leva a do prava a přejde já si říkám ještě minutu a pak zastavuje auto a mohu jet do Dolních Heřmanic a pěšky zpátky domů!Všichni nejsou tak špatní jak to vidíme z televize!
[39] Vložil: L.N., 1.12.2014, 19:47:43
Ano zas budou mít o 14náct procent platu víc Bradáč a spol. potom bych si přál chytit za hlavu takového těžko říkat člověka a nasunout ho v čekárně pracovního úřadu v Náměšti nad Oslavou a Velkého Meziříčí do pracovny těch žen a dívek co mají lidem nad 35 let říkat?Pane senátore Bradáči?
[40] Vložil: L.N., 1.12.2014, 19:58:06
Vy jste za vodou pane senátore Bradáči ale nezapomínejte i poslední ovečku si najde zbloudilý vlk nepřál bych vám to ovšem pocit ze mění v jistotu že a vyvraďte to po půl roce budeme vidět na Velkomeziříčsku výsledky vašeho působení?Pokud budou já a nejenom se skloníme!
[41] Vložil: N.L., 2.12.2014, 08:06:30
To jsou úplné blbosti vám se zachtělo na konci důchodu to skusit a vyšlo vám to čili možná že by bylo třeba dobré že byste část vašeho platu poslal do pracovního úřadu ve Velkém Meziříčí a nebo jako křesťan to sežerete s vašimy hokkami?Ty jsou lepší než vy!Vy jste pokrytec pane Bradáči!
[42] Vložil: N.L., 2.12.2014, 08:19:32
Pane Bradáči vy jste ročník jak jsem zjistil narození 1956 já ročník 1954 napíšu to je z vás pane Bradáčí špatně a myslíte že jako křesťan tady dlouho budete já myslím že ne!Ať vám ty prachy v senátu jdou do pRDELE!To vám přeje LN.
[43] Vložil: ww, 2.12.2014, 14:59:02
Ty brďo, to je diskuze jak bič! Jaké bylo původní téma a co z toho vzniklo! Držme se věci, přátelé.
[44] Vložil: L.N., 4.12.2014, 22:40:58
Navrhuji aby poslankyně KSčM Marta Semelová byla poslána pod Gilotinu v momeňte akce aby Gilotina nebyla spuštěna tak takový je rozdíl mezi tebou Martou a Miladou ale ty to vůbec nechápeš!Co s tebou nestačí ti Semelová nakopat ti do řečeno Milošem Zemanem jenom do prdele!
[45] Vložil: L.N., 4.12.2014, 22:51:50
Vy máte KSČM z Hrotovic to slušného člověka važte si toho Kováčik je slušný člověk realista ovšem nesouhlasí s okupací ČSSR a pokud budete říkat takové hlouposti já ne ale můj synovec si na vás počká a nebudu mu to zakazovat!
[46] Vložil: L.N., 4.12.2014, 23:07:34
Vzkaz zn "budvar"nezničíme se navzájem určitě ne jen je třeba naslouchat a slyšet naše příbuzné kteří dnes na tomto Světě 214 nejsou,co myslíte?
[47] Vložil: L.N., 5.12.2014, 01:35:14
No dobře tak teda soud mě povoluje nadávat na Klementa Gotwalta a psát že byl agentem ruským a tak dál no to já nemohu.tedy Martě Semelové jí to demokratický soud dovolil je mě špatně!Ještě budu zvracet.L.N.
[48] Vložil: L.N., 5.12.2014, 01:43:59
Kdo šáhne na Miladu Horákovou tak se potká se mnou.Ta úžasná statečnost proti komunistické zvůli a pravda je dnes vzorem pro nás v roce jednadvacátém!Stála Proti všem a říkala pravdu vy komunisté ji nešaháte ani pod kotníjky.Styďdte se!
[49] Vložil: W.M., 5.12.2014, 01:55:18
Ještě poznámka naši vás komunisty mohli likvidovat ale neudělali to a vy takto odvěčujete ještě teďka?Co sváma budeme muset zase být v pozoru!
[50] Vložil: L.N., 5.12.2014, 02:07:41
Chápu tedy zase ponorky USA a Ruska půjdou proti sobě a Evropa kdyby se nedomluvily tak skončí taková je pravda?Tak mě napadlo a co se sehnat ve Vídni a domluvit se?Vždyď by třeba bylo dobré aby se viděl ponorky USA s velitelem ponorky Tajfun Ruska a aby spolu podívali do očí!A´t si to řeknou jenom nás nechte střední Evropu žít vaše problémy nás nezajímají!
[51] Vložil: k, 5.12.2014, 19:49:38
Pane L.N., v něčem asi budete mít pravdu ohledně pana Bradáče.Senátoři za ČSL již vyzývají presidenta této republiky aby se choval podle jejích představ a nechal na sebe kydat jejich hnůj. Oni sami by si měli zamést před svým chlévem. Asi se dočkáme další cenzury prezidentových projevů.
[52] Vložil: budvar, 10.12.2014, 12:17:37
L.N., co nám to děláš ? Ty sis zase nevzal prášky...
[53] Vložil: L.N., 10.12.2014, 22:57:53
Budvare neberu prášky nejhorší je že se může stát před tím prezident Miloš Zeman varuje!Budvare půjkdeš do války vem si prášky a nekecej.
[54] Vložil: občanka VM, 13.12.2014, 20:11:00
Je mi líto, že spousty lidí nevidí (nebo nechce vidět) jak nás ta media masírují. Potřebují masu lidiček bez mozečků, pěstují v nové generaci násilí( stačí se podívat na dnešní pohádky i filmy pro dospělé).Po celém světě se lidé bouří, je nezaměstanost,nejistota,vysoká zadluženost,kriminalita co myslíte jak to asi dopadne? Bude potřeba snížit stavy obyvatelstva a myslíte že vás to všechny mine?
[55] Vložil: L.N., 13.12.2014, 20:48:43
Paní zn "občanka VM má pravdu" co by nám bylo platné že máme ve VM například už čtyři obchody typu západní Evropy nebo USA když jsme si tak najednou cizí i v rodinách a to je naprosto zničující!Jestli nedokážeme tyto věci dát zase do pořádku to nemůže přece dopadnout dobře!
[56] Vložil: L.N., 13.12.2014, 21:01:11
Dnes se chci ještě vyjádřit tady na sociální síti omlouvám se trochu odbočím ano měl jsem zprávu z Nového Zélandu z Dunedinu a tam představte si paní profesorka novozélanďanka I.L. sleduje na internetu zprávy z Radnice Velkého Meziříčí no já to zkrátím ona se zde za totality zamilovala manžel vloni zemřel ale stále to sleduje a už psala že si přivstane aby viděla webovou kameru na Náměstí no není to úžasné.
[57] Vložil: L.N., 13.12.2014, 21:23:12
Martin Klement je hodný člověk dokonce má výbornou znalost z historie a zajímavé i částečně tady Velkomeziříčska.Tuto zprávu píši v době kdy ve Studnici u N.M.na M.vzpomínají na skupinu parašutistů "CALCIUM" kteří bojovali za Protektorátu na území Velkomeziříčska proti nepříteli.Komunistická strana Československa pak i ČEch na ně zapomněla.Škoda ale lidi ne!
[58] Vložil: L.N., 13.12.2014, 21:37:41
Snad mě to někdo promine když tady čtu nějaké řekněme docela vážené věci sociálního významu a odpověď:nic vůbec nic!Jakmile ale napíše něco Martin tak za chvilku smršť názorů-proč ne?Tak to napište bez přezdívky o mě se ví že to jsem já tak se ukažte také bych si to a jistě i Martin Klement od vás přečetl?Nebude to tak že mezi čtyřma očima byste to odvolali a jak se mě stalo:Laďo nic takového jsem ti nikdy neřekl?Ne nedělám ze sebe hrdinu aby někdo mě zase nevyčítal jde mě o pravdu.Jistě vím že je strašná ale je někdy potřeba se jí zbavit.
[59] Vložil: ln, 13.12.2014, 21:56:15
Tady na sociální síti si to snad mohu dovolit a my mluvím sice za sebe ale zveme vás na koncert Venduly Příhodové v Tasově-dvakrát 20.12.2014 v 17 hod a ve 19,30 hod vstupenky ještě v novém místě před Kuflandem -Muzik Data a u Dalas arény v Tasově u Petra číslo:604413710 jsou ještě některé vstupenky volné zajímavá cena pouze 100Kč dovoluji si připomenout že Jakub Smolík si ve Velkém Meziříčí bere 320Kč ovšem po zásluze!Ženy mají rády Jakuba Smolíka ale Vendula je u nás mužů možná ještě lepší.
[60] Vložil: Tom, 13.12.2014, 22:39:05
Pan L. N. si na něčem slušně ujíždí :-) Navíc mu to přidává další identity - jednou je občanka, jindy zas W. M. Prakticky si dokáže povídat sám se sebou, to je obdivuhodné.
[61] Vložil: N.L., 14.12.2014, 02:04:18
Tome až bude situace v hospodě a jede německý transportér a sřílí na hospodu odstřeluje vlajku Socvětského svazu co kecáč vole chtěl bych tě vidět co bys dělal?Já bych utíkal jako oni.
[62] Vložil: L.N., 14.12.2014, 02:17:00
Skupina CALCIUM spadla v prostoru YX podovali nikdy nebyli porařeni vojáci přežili a bojovali jedli čokoládu proti zlu.Jsou věci které není mmožno dnes říct.Snad to pochopíte.
[63] Vložil: L.N., 14.12.2014, 02:29:25
Nadporučík ing. a proč se Komunistická strana o tohoto člověka nezajímá?To není dobré!Je vzorem pro nás všechny!Proč bojoval proti fažizmu je legendou.Podplukovník gerálního štábu Josef Robotka.
[64] Vložil: N.L., 14.12.2014, 02:58:51
Strana ANO my nemúžeme akceptovat Dss to nejde nejsme SS a SD nejsme fašisté!To nejde chcete rok 1938 já myslím že ne.
[65] Vložil: N.L., 14.12.2014, 04:09:00
Martin Klement je slušný člověk prostě i strana ČSSD některé jeho názory akceptujeme!L.N.
[66] Vložil: N.L., 14.12.2014, 04:22:55
No dobře pravice co s lidmi-včera napsal z Těšína Jarda jenom ať nemáte v Meziříčí ROmy!Doufám že ne pak ověem bych se stal rasistou?
[67] Vložil: Miloš.Kratochvíl, 14.12.2014, 06:17:32
Po věcích nyní Mostiště,Herbov,Lhotky ale ne Petráveč!Myaslíte to je jenom taková blbost edy domů a s kým?No ne.Prezident má pravdu!
[68] Vložil: L.N., 14.12.2014, 06:25:10
Pravičáci jsou připraveni na něho a co ta hrůza ve Zlíně vy darebáci totiž vás pravicové to nezajímalo Sobotka s tím nemá nic společného!!!To vy kurvy jste to umožnily!!Šlo vám jenom prachy!Jemě z vás špatně pravičáci!
[69] Vložil: N.L., 14.12.2014, 06:33:29
Naprosto souhlasím s prezidentem ing.Milošem Zemanem někdy prostě nejde říct volovy že je vůl!
[70] Vložil: N.L>, 14.12.2014, 06:40:04
Vždyky je náš ať si myslí kdo chce co chce prezitent naší Republik je náš-on je potvora ale říká pravdu a nebojí se!
[71] Vložil: N.L., 14.12.2014, 06:48:24
N o co kdyby byl naším člověkem , Josef Komínek.
[72] Vložil: L.N., 14.12.2014, 06:51:31
Pravičáci jsou připraveni na něho a co ta hrůza ve Zlíně vy darebáci totiž vás pravicové to nezajímalo Sobotka s tím nemá nic společného!!!To vy kurvy jste to umožnily!!Šlo vám jenom prachy!Jemě z vás špatně pravičáci!
[73] Vložil: N.L>, 14.12.2014, 07:20:32
Vždyky je náš ať si myslí kdo chce co chce preziitent naší Republiky je Miloš Zeman náš idiuta který chce zase vzít naše věci ne!Karel je vyčuranejh ne Hradě v b iloš Zeman ude Miloš Zemjá iosobně si nepřweji aby byl Ať žije pan Schwatzeberk!Naši poklští sousedi mají pravcdu.
[74] Vložil: N.L>, 14.12.2014, 07:24:34
Vždyky je náš ať si myslí kdo chce co chce preziitent naší Republiky je Miloš Zeman náš idiuta který chce zase vzít naše věci ne!Karel je vyčuranejh ne Hradě v b iloš Zeman ude Miloš Zemjá iosobně si nepřweji aby byl Ať žije pan Schwatzeberk!Naši poklští sousedi mají pravcdu.
[75] Vložil: Vladimír.K., 21.12.2014, 04:05:05
Na mém PC někdo operuje tedy prezident Miloš Zeman zařídil v Číně věci kdy je možno říct že 1Brněnská v Bíteši nezaznamená proliv,je nutné říct Miloš Zeman zařídil na místě v Číně náhrady za hloupě ztracený trh z Moskvy!Žádný jiný prezident to nedokázal!
[76] Vložil: ozzák, 21.12.2014, 11:10:55
Pěkný Vánoce Tydýti a vězte, kolo dějin otáčí někdo jinej..... pěkný svátky a zdraví !!!!!!!!!!!
[77] Vložil: N.L>, 29.12.2014, 21:44:50
Ať žije Miloš Zeman prezident který se nesere a říká pravdu a s porno herečkami Pusy Rajot by dřív dávno zatočili američané ale nyní se jim t
o hodí Miloš je nezávi
slý a říká co si myslí také Jan z Lo
ndýna to říkal Miloš se nebojí je stejný!L.N.
[78] Vložil: L.N., 29.12.2014, 21:52:28
Když ještě nebyl prezidentem znám člověka který zůstal v rygolu v prostoru Nového Veselí a nemohl vyjít ven a přijelo auto a pan Zeman zařídil opakuji asi před deseti léty vytáhl ho ven s Ivanou manželkou takhle si představuji prezidenta.L.N.
[79] Vložil: L.N., 29.12.2014, 22:06:20
Prezident ČR nemůže ve sdělovacích prostředcích říkat všechno je velitelem naší ozbrojené síly já s ním souhlasím naštvalo ho to a řekl co nic jiného než pravdu,pornografické krávy nejde vyznamenávat!!!Veřejno právní vysílání to nevzalo tedy teď nebude chme to na Frekvenci 1.
[80] Vložil: L.N., 29.12.2014, 22:11:14
Vy Šwancerberci TOP 09 souhlasíte nebo ne?Voliči knížete?Co včíl co byste dělali?Německý ministr Walter Staimaier říká Ukrajina -neutralita Miloš Zeman souhlasí a co vy? Když můj vzor říká toto?L.N.
[81] Vložil: L.Nestrasil@seznam.c, 29.12.2014, 22:15:08
Můj vzor je Willy Brand německý politik který dokázal přejít železnou oponu!Taky Jakub Deml ale to je jiná věc.
[82] Vložil: N.L>, 29.12.2014, 22:24:21
Ať žije Miloš Zeman prezident který se nesere a říká pravdu a s porno herečkami Pusy Rajot by dřív dávno zatočili američané ale nyní se jim t
o hodí Miloš je nezávi
slý a říká co si myslí také Jan z Lo
ndýna to říkal Miloš se nebojí je stejný!L.N.
[83] Vložil: N.L., 29.12.2014, 22:30:12
Voliči TOP 09 co vy na to kdy my sosiální demokraté souhlasíme s názorem Miloše Zemana a vy ne?Děte do háje pan Laudát váš poslanec je viditelný!!!Paní Langšádlová asi nemá sourozence no nevadí určité věci chápu!L.N.
[84] Vložil: L.Nestrasil@seznam.c, 29.12.2014, 22:40:36
Dotaz zeptej te se mě odpovím já se tedy ptám otázkou: Kde jste byla paní Langšádlová kde jste byl pane XY ten váš poslanec a co jste dělali pro demokracii v naší Republice,promiňte někdy ovšem vás se vás to týká pocit na zvracení.L.N.
[85] Vložil: L.Nestrasil@seznam.c, 29.12.2014, 22:50:31
Cíl Komunistické strany Československa byla domluva s lidem si každý člověk mohl říct a dělat práci co chce tady je nutné říct že všichni komunisté nebyli zbabělci a politicky to jde vždycky použít-bylo 21.8.1968 zakázáno mimochodem zjistil jsem že názor NATO vojenská akce v roce 1968 perfektní!Civilní reakce naprosto neočekávána pokračování normálně jako v Africe!
[86] Vložil: L.Nestrasil@seznam.c, 29.12.2014, 23:04:29
Už je mě 61 roků chtěl jsem aby byl naším prezidentem Alexader Dubček po roce 1989 nevadí ale stále ikdyž mám rád Vaška Havla nedá mě to myslím a teď pozor že v prostoru 88kilometru Dálnice D1 byl na automobil kde seděl Alexader Dobček použit laser nikoliv na Dubčeka ale likvidace řízení tedy aktovka kde byla na 88kilometru vůbec se nemluví že tam byla nebyla nalezena?Jak to vím běžte tam a podívejte se na místo!L.N.
[87] Vložil: L.Nestrasil@seznam.c, 30.12.2014, 01:18:48
To je otázka kdo ho odstranil USA a Nebo Rusko?vypadá to na to že oni to ví a akceptovali věc to je to nejhorší!Asi tak 200 metrů nad věcí a střelit ho no to dokáže i idiort.Prostě v dalekohledu asi tak přijíždí člověk vítr a věc speciální zbraň 9milimetrů s asi tak 30centimetrů tlumičem jenom kec na záchodě a člověk umře!
[88] Vložil: l:N., 30.12.2014, 01:22:32
Musíme pracovat a bránit nás a Klement Gottwald řekl v Madridu bojujkeme o Prahu ano je tomu tak a nejsem komunistou!L.

N.
[89] Vložil: l:N, 30.12.2014, 01:30:04
Ano Klement Gotwald má v této věci pravdu!L.N.
[90] Vložil: l.n., 7.1.2015, 00:50:48
Dnes jsem mluvil s hokejistou Komety Brno panem Maixnerem PŘES čESKÝ ROZHLAS bRNO ten žijící říká že jeho kamarád jarda hOLÍK MU ŘÍKÁ kOMETA TO DOLOŽÍ!pŘEJME JIM TO!
[91] Vložil: L.Nestrasil@seznam.c, 7.1.2015, 00:56:11
Hokejista Jaromír Maixner s Komety Brno je vzorem pro nás všechny i Jarda Holík, Jarda Jiřík tady není škoda-mistři to se nedá vrátit!L.N.
[92] Vložil: L.Nestrasil@seznam.c, 7.1.2015, 01:01:09
Paradoxy?Prezident naší České Repupliky říká pravdu ikdyž je nepříliš vhodná koho tedy chceme?Amerického kamaráda nebo rusistu ne jsme svobodní a prezident si může pozvat na Hrad koho chce!
[93] Vložil: L.Nestrasil@seznam.c, 7.1.2015, 01:08:10
Pan Maixner si ale myslí že to pan Zacha z Velkého Meziříčí Zacha přehnal to není moje parketa tlumočím názor Jaromíra Maixnera hokejistu z Brna dvakrát stříbrná medaile!
[94] Vložil: L.Nestrasil@seznam.c, 7.1.2015, 01:13:07
Jinak ale on říká obdivuje toho mladého Zachu!Stejně by mě zajímalo co si o něm myslí Jarda Holík?
[95] Vložil: ČT 2, 7.1.2015, 01:17:29
Zpráva pro lidi z Uhřínova a spol na webu České televize je nyní zaznamenán pořad o Janu zahradníčkovi a dalších lidí.Uhřínov je vidět jako městys!L.N.
[96] Vložil: k, 7.1.2015, 09:34:16
Pane Nestrašile, nekoledoval jste?
[97] Vložil: L.N., 17.1.2015, 00:33:16
Koledoval jsem daroval jsem 350 Kč na Alzhajmerovu nemoc Petrovi Berákovi který je na vozíku dál mamka darovala zase 100Kč na tříkrálovou sbírku na Žďársku budeme to dělat pokud budeme živí!Na sociální síti se vyjadřuji přesně nikoliv pod pseudonymy myslím že je to zbabělé ale cením si lidí kteří mě vytknou chybu za to děkuju a vzorem je mě Bohuš Machát z Velkého Meziříčí který svoji povídku první " Ministerští pstruzi" napsal v nemocnici.Ještě poznámka četl i předseda vlády Slávek Sobotka řekl mě to na Náměstí ve VM a ještě že se rád v civilu zastaví na jídlo u "Bílého koníčka"!L.N.
[98] Vložil: L.Nestrasil@seznam.c, 20.1.2015, 00:39:23
Je to podle mého názoru katastrofa tedy pan Zacha učí syna být super hokejistou špatně kluk by to dokázal bez vás pane poddůstojníku STB!Ty vaše kecy a ideologie můžete říkat nikdo vám to nevrací ale máte věc na trenéra hokejistů 20 neměl jste to říkat tak dobře vlastně převeńte je v římo jako trenér co vám v tom brání ukažte se §Souhlasím! L.N.
[99] Vložil: L.Nestrasil@seznam.c, 20.1.2015, 00:47:00
Agent stb poddůstojník v proti akci vnitřnímu nepříteli číslo 516 SAS otec hokejisty Pavla Zachy hokejisty do 20ti let kritizuje trenéra ten -skončil na psychiatrii v norsku.
[100] Vložil: L.Nestrasil@seznam.c, 20.1.2015, 00:47:05
Agent stb poddůstojník v proti akci vnitřnímu nepříteli číslo 516 SAS otec hokejisty Pavla Zachy hokejisty do 20ti let kritizuje trenéra ten -skončil na psychiatrii v norsku.
[101] Vložil: Dubček, 20.1.2015, 00:55:57
Je ještě něco třeba říct?vy Muslimové zaútočíte my vám to vrátíme, vy jste začali!
[102] Vložil: Vzkaz Muslimům, 20.1.2015, 00:58:03
Jakmile zabijete kdekoliv naše lidi připravte se my vám to vrátíme uvědomte si to!
[103] Vložil: l.N., 20.1.2015, 01:01:44
Ne podřezáváním lidí ale dostanete takovou ranu že se z ní nezpamatujete a nechtějte abychom to použili.
[104] Vložil: L.N., 20.1.2015, 01:05:27
Pokud bychom použili tuto zbraň tak Muslimská populace do půl hodiny zahyne-Chcece to?Nezabíjejte naše lidi nebo použijeme tuto zbraň neprovokujte!
[105] Vložil: L.Nestrasil@seznam.c, 20.1.2015, 01:51:14
Dnes mám zprávu někdo se pokoušel roztřílet pomník Alexadera Dubčeka vzkaz najdeme vás-uvidíme kdo zvítězí?
[106] Vložil: L,N, 20.1.2015, 02:40:34
Muslimové jděte do Saudské Arábie, Jemenu,Kataru,Ománu prosím nechoďte k nám křesťanům nechceme vás!!!Běžte za svým muslizmem jak řekla předsedkině vlády Austrálie pochopili jste to opakuji emigrujte do Kataru nebo Jemenu ne k nám!!!
[107] Vložil: L.N., 20.1.2015, 02:48:48
Pokud bych byl u vlády já nevezmeme vás a za to si můžete vy tedy opakuji emigrujte do vašich řekněme demokratických muslimských zemí jako je Katar -SAR-Jemen-ne k nám křesťanům pokud nebudete naše věci akceptovat pak jděte domů nekompromisně i s paní obdusmankou Šabatovou! prezident Miloš Zeman má zase pravdu!
[108] Vložil: V.M., 20.1.2015, 02:57:48
Nemusel na sociální síti říct víc myslím že to stačí nechceme Muslimy jděte k vám domů ne k nám křesťanům jste jiní vy nechcete nás my nechceme vás my se k vám necpeme vy k nám ano tentokrát budete mít potíže za Francii!
Diskuse uzavřena.

NovinyVM.cz - nezávislé internetové noviny pro Velké Meziříčí, mikroregion Velkomeziříčsko a kraj Vysočina.
Publikování nebo další šíření obsahu serveru NovinyVM.cz je bez písemného souhlasu ZAKÁZÁNO.
Pokud chcete informace o inzerci nebo napsat redakci - pište na email redakce@novinyvm.cz.
Příspěvky v sekci "Od Vás" nevyjadřují názor redakce, jejich obsah není redigován.
Redakce upřednostňuje rychlost zveřejnění a aktuálnost před gramaticky a slohově bezchybnými články.

Vše pro ONLINE: webhosting - e-mail hosting - e-shopy - fakturační systém - SEO.
Nastavení cookies

×

Váš prohlížeč blokuje reklamu

Vážený uživateli, jelikož jste naším pravidelným návštěvníkem, zvažte prosím vypnutí AdBlocku na této doméně.
Příjmy z reklamy nám umožňují nabízet čtenářům obsah zdarma.

V horním panelu prohlížeče klikněte na ikonku ruky na červeném pozadí a zvolte
“Nespouštět na stránkách na této doméně”. Děkujeme!

MATRIGO: Hledáme technika datových sítí
TOPlist