V každé skupině hrál každý s každým 15 minut a dle umístění se hrálo hned se stejně umístěným z druhé skupiny o konečné pořadí. Naši kluci svou skupinu vyhráli a ve finále porazili na penalty domácí Ivančice. V celém turnaji jsme konečně předváděli fotbalovost, týmovost, bojovnost, ale hlavně jsme to vydrželi všechny zápasy. Kluci zaslouží poděkovaní a doufám, že to nebyla náhoda, ale bude se to opakovat.
Zápasy ve skupině: FC VM - Sparta Brno 2:2
FC VM - 1. SC Znojmo 2:0
FC VM - Bílovice 7:0
FC VM - Vojkovice 3:2
Finále:FC VM - Ivančice 2:2 na penalty 2:0
Nastoupili: Havlík Áda, Bendová Lucka, Fendrych Áda, Winterling Víťa, Bíbr Táda, Pacal
Pepa a Raus Danek, který se stal i nejlepším hráčem celého turnaje.
Autor: Jaroslav Mynář
Publikoval: -kas-







