Vzhledem k tomu, že se hlasuje přes Email a SMS tak chci každého požádat aby našemu SDH Velké Meziříčí poslal hlas prostřednictvím hlasovacího formuláře na WWW.ADHR.CZ . Náš sbor je zařazen v sekci jih Moravy - dobrovolní hasiči. Zde je formulář na poslání hlasu přes Email, z jedné adresy se dá poslat jeden hlas.
Přes mobil se dá poslat další hlas a to na č. 9007706 se pošle SMS ve tvaru HASICImezeraSJM5. (náš kód je právě SJM5)
Sbor dobrovolných hasičů děkuje za každý poslaný hlas jak váš tak i kamarádů, známých a příbuzných.
Autor: Za SDH Velké Meziříčí - starosta Kratochvíl Stanislav
Publikoval: -kas-








