Naše město reprezentuje Dóza -středisko volného času, příspěvková organizace Velké Meziříčí, dalšími družstvy jsou DDM Polná a Nové Město na Moravě. Účastníci jsou neregistrovaní hráči a hráčky z jednotlivých organizací a to ve dvou kategoriích ( 1. - 3. a 4 .- 6. třída ). První turnaj se odehrál 17. 1. 2016 v Polné
1. - 3. třída
První utkání jsme odehráli proti Novému Městu n. M., bohužel jsme nedokázali ubránit nejlepšího hráče soupeře a utkání jsme nakonec prohráli.
Ve druhém utkání jsme narazili na domácí Polnou a po zásluze jsme vyhráli 9:1. Kluci se prosazovali po pěkných kombinacích a hru si užívali. Velmi dobré je, že všichni útočníci vstřelili alespoň jeden gól.
Sestava: David Pacal - Adam Koudelík, Štěpán Holub, Michal Kraus, Šimon Špaček, Šimon Mikulášek, Viktor Prokop, Vít Vaněk, Pavel Kosour
4. - 6. třída
V této kategorii, jsme bohužel vyrazili z různých důvodů v hodně úzké sestavě. Měli jsme jen jednoho hráče na střídání. V prvním utkání jsme opět narazili na Nové Město, kluci ze začátku drželi s favoritem krok, ale přesto jsme prohráli.
Ve druhém zápase jsme s Polnou předvedli statečný výkon, bohužel to ale na body nestačilo.
Sestava: Tomáš Rosa, Benjamin Rosa, Denis Hotárek, Michal Kučera a Rudolf Horák
Trenér: Petr Kaštan
Další turnaj bude pořádat Nové Město n. M. Doufám, že bodově to pro nás bude veselejší turnaj. Závěrem bych chtěl poděkovat rodičům, co pomohli s dopravou na turnaj a zpět.
Autor: Petr Kaštan
Publikoval: -kas-









